Ювілейні Дні музики Ференца Ліста
23листопада 2021

Цього року весь музичний світ відзначає 210-річчя від дня народження славетного піаніста і композитора Ференца Ліста. Музика цього визнаного генія фортепіано завжди дарує яскраві враження.

З нагоди ювілею Національна концертна агенція «UKR Artists» організовує проєкт “Дні Музики Ліста”: тетралогію концертів в Україні за участі найвідоміших піаністів нашої країни. Концерти відбудуться у Харкові, Полтаві, Києві та Львові.

Вже 24 листопада – концерт у Харківській філармонії, на одній з найкращих сцен України. Він об’єднає знаменитих піаністів Києва та столиці Слобожанщини. Відкриють програму музиканти знаменитого фортепіанного дуету “Kiev Piano Duo” Дмитро Таванець та Олександра Зайцева. У їхньому виконанні прозвучать найвідоміші твори Ференца Ліста в чотири руки, серед них – легендарна Друга рапсодія.  

Родзинкою концерту стане виконання віртуозного Першого фортепіанного концерту Ференца Ліста за участі симфонічного оркестру Харківської філармонії під орудою маестро Йосипа Созанського. Солістка – харків’янка, заслужена артистка України Анна Сагалова. 

27 листопада відбудеться концерт у Полтавській філармонії за участі фортепіанного дуету “Kiev Piano Duo” та Камерного оркестру Полтавської філармонії ім. Дмитра Ахшарумова під керівництвом маестро Олега Тищика.

На жаль, через напружену епідеміологічну ситуацію та карантинні обмеження решта концертних програм проєкту “Дні Музики Ліста” перенесена на 2022 рік. А на глядачів з Харкова і Полтави вже найближчим часом очікує зустріч зі справжньою музичною Романтикою, натхненною і віртуозною.