Команда

Олександр Пірієв

Генеральний менеджер

Олександр Пірієв очолює UKR Artisis  з 2016 року. Водночас він – відомий віолончеліст, керівник редакції музичних програм UA:Українське радіо Радіо “Культура” і один з найуспішніших музичних продюсерів України у галузі класичної музики.

У портфоліо Олександра – понад  500 реалізованих проєктів, серед яких міжнародні фестивалі Kharkiv Music Fest, “Vivere Memento” пам’яті І.Карабиця, “Дні музики Мирослава Скорика”, концерти метрів сучасної української композиторської школи В.Сильвестрова і Є.Станковича «Вікенд Ювілярів», цикли концертів “Три С: Скорик-Станкович-Сильвестров”, «Віолончельна пектораль», «Нова Філармонія» та багато інших.

Віктор Ашмарін

Виконавчий менеджер

Віктор Ашмарін грає і викладає у  Харківському інституті мистецтв ім. Котляревського гру одразу на двох інструментах – віолончелі і контрабасі. Ще під час навчання у швейцарській La Haute Ecole de Musique він почав активно займатися менеджментом музичних проєктів, організовував концертні тури українських музикантів Європою.

З 2019 р. Віктор Ашмарін приєднався до команди UKR Artists. Він також є одним із засновників  оркестру “Nova Sinfonietta” (Харків).

Оксана Петренко

Асистентка генерального менеджера

Оксана Петренко – вихованиця Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського за фахом «музична режисура». З 2019 року почала працювати персональною асистенткою генерального менеджера UKR Artists.  Нині з майстерністю справжнього режисера Оксана координує розклад виступів і гастролей артистів, адмініструє концерти та інші проєкти агенції.

Максим Лимарєв

Артистичний менеджер

Максим Лимарєв – один із ключових фахівців агенції у напрямку фортепіанного мистецтва. Понад 10 років активно займається менеджерською діяльністю у сфері культури у Галичині: був виконавчим директором Міжнародного конкурсу піаністів “Feurich-Virtuoz”, Міжнародного конкурсу  «Львівський віртуоз»,  Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах ім.В.Антоніва та М.Закопця, Міжнародного конкурсу молодих піаністів C.Bechstein.

Максим приєднався до команди UKR Artists у 2020 р.. Поєднує діяльність артистичного менеджера агенції з посадою заступника директора Львівського державного музичного ліцею ім.С.Крушельницької.

Світлана Галась

Медіа-менеджерка

Світлана Галась – вихованиця Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського по класу фортепіано. Майже 20 років працює в галузі національних ЗМІ. Має досвід медійного супроводу музичних проєктів.

Світлана приєдналася до команди  UKR Artists 2021 р. і поєднує свою діяльність з роботою провідної ведучої на радіо “Культура”.

 

Валерій Пірієв

Фінансовий директор

Валерій Пірієв – менеджер вищої ланки агенції UKR Artists. за його плечима – 30-річний досвід управління національними та міжнародними компаніями в галузі культури, менеджменту та міжнародної економічної діяльності.

Юрій Тоцький

Головний фотограф

Юрій Тоцький – офіційний фотограф агенції UKR Artists. Понад 10 років він фіксує нашу багатогранну діяльність, поєднуючи репортажну фотозйомку з портретами високої художньої цінності.