Підсумки концертного сезону 2020-2021
11червня 2021

Цьогоріч UKR Artists провів практично усі заплановані проєкти, концерти і гастрольні турне. І це попри непросту ситуацію з карантинними обмеженнями. Згадаємо наймасштабніші проєкти:

Король Танго. Астор Пьяццола

Грандіозний концертний тур чотирма містами України (Київ, Львів, Харків та Маріуполь) з проєктом, присвяченим сторіччю від дня народження генія аргентинського танго. У концертах взяли участь камерний ансамбль “Київські солісти” під орудою маестро Ігоря Пучкова, львівський скрипаль-віртуоз Марко Комонько та блискучий виконавець Ігор Саєнко, який грав не лише на баяні, а й на «автентичному»  інструменті Астора П’яццоли – бандонеоні.

Kharkiv Music Fest

Kharkiv Music Fest – масштабний фестиваль класичної музики, лейтмотивом якого цього року була творчість Людвіга ван Бетховена. Кілька ключових проєктів були організовані UKR Artists:

  • Міжнародний фестивальний оркестр KharkivMusicFest
  • Дитячий фестивальний оркестр
  • «Сонатний марафон», в якому прозвучали усі 32 фортепіанні сонати композитора
  • «Ода радості» – виконання грандіозної Дев’ятої симфонії Бетховена.

Скорик-Мусоргський”

Світова прем’єра унікального проєкту “Скорик-Мусоргський” – останнього, затвердженого самим Маестро. У першу річницю від дня смерті Мирослава Скорика ми представили його у рідній для композитора Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського.

Чайковський-Fest

Щорічний фестиваль, який ми проводимо спільно з міськрадою Тростянця. Найяскравіші враження у гостей фестивалю залишили організовані UKR Artists:

  • «Янко-шоу» – пісні легендарного гурту «АВВА» у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії
  • «Саксоманія» – музичні хіти у виконанні Київського квартету саксофоністів

Польсько-українські музичні діалоги

Ще один довгостроковий міжнародний проєкт, підтриманий UKR Artists – “Польсько-українські музичні діалоги”. Реалізуємо його у співпраці з очолюваною диригентом Романом Реваковичем варшавською фундацією “Pro Musica Viva”. Мета проєкту- побудова музичних взаємин між Польщею та Україною, творча колаборація польської та української музики і польських та українських виконавців.

Vere Music Academy

UKR Artists традиційно підтримує молодих українських музикантів. Спільно з VERE MUSIC FUND ми організували для них цикл майстер-класів уславлених музикантів світового рівня. У київському Будинку вчених своїм досвідом і майстерністю поділилися скрипалі Олег Каськів і Валерій Соколов, піаніст Антоній Баришевський, віолончелісти Денис Северин і Олексій Шадрін та інші відомі виконавці. З вересня майстер-класи відновлять свою роботу.

Попереду – нові цікаві проєкти і заходи. Стежте за нашими новинами!