Агенція UKR Artists стане партнером фестивалю Євгенії Мірошниченко
01липня 2021

Міжнародний вокальний фестиваль до 90-річчя від дня народження Євгенії Мірошниченко – колективна присвята української академічної вокальної спільноти найвідомішій українській оперній діві, співачці з унікальними професійними та природними даними, видатній викладачці. 

UKR Artists стане організаційним партнером заходу.

Українська примадонна

Протягом 40 років Євгенія Мірошниченко була окрасою Національної опери України, створювала неперевершені вокально-сценічні образи, які увійшли до скарбниці українського і світового оперного та камерно-концертного виконавського мистецтва. 

Видатний педагог

За час викладацької діяльності Євгенія Мірошниченко виховала понад 90 співаків, які сьогодні активно концертують та виступають на провідних світових сценах. Євгенія Мірошниченко була невтомною захисницею кращих традицій вокальної академічної української школи: у період, коли в Україні не функціонувало артистичних агентств та можливостей для стажування і вдосконалення вокально-сценічної майстерності, співачка активно використовувала власні контакти для розробки міжнародних партнерств із зарубіжними концертними організаціями. Саме завдяки їй промоції багато молодих українських співаків, які зараз активно виступають за кордоном, отримали путівку в життя. 

Такий масштабний фестиваль за участі багатьох виконавців, що репрезентують українську вокальну школу Євгенії Мірошниченко на міжнародному рівні, буде проведений вперше.

Фестиваль відбуватиметься за підтримки Українського Культурного Фонду