Нова серія майстер-класів Vere Music Academy
30вересня 2021

UKR Artists продовжує співпрацю з Vere Music Academy

Новий навчальний сезон почнеться 2-3 жовтня майстер-класом професора Девіда Джонсона (валторна).

Девід Джонсон отримав освіту у престижній Royal Academy of Music в Лондоні. 1985 року він переміг на Женевському міжнародному валторновому конкурсі та отримав спеціальну Швейцарську премію. З American Horn Quartet, який він заснував у 1982 році, музикант отримав перші премії на конкурсах в Угорщині (1989), Бельгії (1991) та Японії (1992), а також можливість записати вісім CD дисків у цьому складі. Протягом своєї музичної кар’єри Девід Джонсон був головним валторністом в оркестрах Бостонської опери, Niedersaechsisches Staatsorchester у Ганновері, Філармонії Угорщини, Basel Radio Symphony Orchestra та Bern Symphony Orchestra. Викладав у музичних академіях Фрайбургу (Німеччина) та Вінтертур-Цюріх (Швейцарія). Зараз він є професором класу валторни в консерваторії Conservatorio della Svizzera Italiana у Лугано (Швейцарія).

16 жовтня майстер-клас дасть Сергій Бреслер – друга скрипка та один із засновників всесвітньо відомого Jerusalem Quartet, який регулярно виступає на найпрестижніших концертних майданчиках світу, включно з Wigmore Hall, Carnegie Hall, Concertgebouw Amsterdam, Berlin Konzerthaus.

На листопад заплановані майстер-класи скрипаля Олега Курочкіна і піаністів Романа Лопатинського та Поліни Сасько.

Місце проведення майстер-класів незмінне – це Київський будинок вчених. Участь у них безкоштовна, активна участь – за попередньою реєстрацією.