Андрій Павлов

Скрипка

Біографія

Андрій Павлов народився в Києві  в родині музикантів. Після закінчення Київського державного музичного училища ім. Р.Глієра вступив до Національної музичної академії України ім.П.Чайковського в клас професора Вадима Козіна. Значний вплив на вдосконалення  професійної майстерності скрипаля мали заняття  із такими музикантами, як Дьордь Паук, Хатто Беєрле, Філіп Зетцер, Андрій Бєлов, Кшиштоф Смєтана, Йоханес Майзль.

Як соліст Андрій Павлов виступає із Симфонічним оркестром Віденського радіо,  Національним заслуженим симфонічним оркестром України, Національним камерним ансамблем “Київські Солісти”, Національним ансамблем солістів “Київська Камерата”, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”, Симфонічним оркестром Українського Радіо, Полтавським симфонічним оркестром.  Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в країнах Азії та Європи, зокрема в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі, Menuhin Forum у Берні. Концертна географія Андрія Павлова включає фестивалі Septembre Musicale в Швейцарії, Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days в Нідерландах, Randspiele  в Німеччині, а також головні музичні форуми в Україні: KyivMusicFest, Контрасти, Odessa Classics. Серед партнерів по камерному музикуванню – скрипалі Андрій Бєлов та Валерій Соколов, альтист Жерар Коссе, кларнетист Юліан Мілкіс.

Постійним ансамблевим партнером Андрія є піаністка Валерія Шульга. Дует, що отримав назву Sonoro, є лауреатом  І премії International chamber music competition “Tallinn 2021” (Естонія), володарем Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), лауреатом ІІІ премії Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), де Андрій був відзначений спеціальним призом“Al miglior violinista edizione 2016”, лауреатом ІІІ премії Johannes Brahms International competition ( Австрія, 2015).

З 2016 року Андрій Павлов постійно співпрацює із New Era Orchestra в якості концертмейстера. Також є учасником Nota Bene Chamber Group та Sed Contra Ensemble.

Починаючи із 2015 року викладає в Київській муніціпальній музичній академії імені Р.Глієра.

В 2017 році Андрій Павлов був нагороджений премією ім. Л.М.Ревуцького Міністерства культури України.

 

Більше