SAXOMANIA

Про проєкт

Проєкт до 35-річчя  Київського Квартету Саксофоністів 

У 2020 році один із найвідоміших ансамблів нашої країни – Київський Квартет саксофоністів (KQS) – відсвяткував 35-ту річницю від дня свого заснування.

Розроблений в національній агенції UKR Artists ювілейний проєкт “SAXOMANIA”  – справжня квінтесенція багаторічних здобутків колективу, у творчості якого органічно поєдналися класична музика і джаз.

Засновник KQS Юрій Василевич запропонував для ювілейної програми найкращі твори з різноманітних програм Квартету саксофоністів, втілених разом з UKR Artists упродовж останніх років. Серед них були: трилогія концертів «Magic Sax» (2015р. до 30-річчя KQS), проєкти “Від Баха до Бітлз”, “Latin Jazz Night”, “Гершвін, Hallo”, фестиваль “Браво, SAX” (2019 р.).

Прем’єра програми відбулась 10 вересня 2020 року у Маріуполі, на фестивалі “Маріуполь Классік”.

Проєкт “SAXOMANIA”  “SAXOMANIA” реалізується у партнерстві з Національною філармонією України та провідними державними обласними концертними організаціями, щоб репрезенутувати найвідоміший український саксофонний колектив не тільки у столиці та містах-мільйонниках, а й слухачам у найвіддаленіших куточках України.

Як запрошені артисти у проєкті  сезону 2020/21 взяли участь знамениті джазові артисти – піаніст-віртуоз Сергій Давидов з Харкова, харизматичний перкусіоніст Сергій Хмельов і басист-«романтик» Валентин Корнієнко з Києва.

В рамках проєкту “SAXOMANIA” UKR Artists також  організує передконцертні розмови з артистами та інші заходи для залучення та стимулювання ширшої аудиторії.

 

Більше