Ніч в опері

Про проєкт

ПРЕС-РЕЛІЗ

Масштабний open-air концерт “Ніч в опері” – це найвідоміші арії з опер В.-А.Моцарта, Дж.Верді, Дж.Россіні, Ж.Бізе, П.Чайковського, Ж.Оффенбаха, С.Гулака-Артемовського.

Солісти – українські оперні співаки світового рівня, солісти Національної опери України, народні артисти України: Тетяна Ганіна (сопрано), Алла Позняк (меццо-сопрано), Дмитро Агеєв (бас) та Микола Шуляк (тенор). За кордоном їхні виступи можна побачити в Teatro alla Scala, Metropolitan Opera, Royal Opera House, Deutsche Oper Berlin та Opernhaus Zürich. Почути їх, таких різних, яскравих і талановитих, на одній сцені – велика рідкість та насолода.

Центральна частина концерту –  музика легендарного британського гурту “Queen”. Адже “Ніч в опері” – не тільки назва концерту, а й назва культової платівки “A Night at the Opera” з її славетною “Богемською рапсодією”, яка є піснею № 1 у світі за версією журналу Billboard.

Проєкт був започаткований з нагоди 70-річчя від дня народження Фредді Мерк’юрі – славетного вокаліста та фронтмена гурту “Queen”. І голос Фредді Мерк’юрі  зазвучав голосом віолончелі в руках Олександра Пірієва – одного з найвідоміших віолончелістів нашої країни.

“Ніч в опері” – це симфонічне дійство у поєднанні з рок-музикою. Головний колектив концерту – Академічний симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою знаменитого диригента маестро Юрія Янка.

 

 

 

Більше