Наталія Пасічник

Фортепіано

Біографія

Наталія Пасічник – вихованиця Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка. Удосконалювала майстерність гри на фортепіано у Музичній академії Фридерика Шопена у Варшаві та у шведській Королівській музичній академії у Стокгольмі. Лауреатка Північного конкурсу піаністів у Нюборзі (Данія, 1998), Світового Конкурсу Фортепіано в Цинциннаті (США, 1999), Міжнародного Конкурсу Умберто Мікелі (Мілан, 2001).

Піаністка активно концертує Європою, США та Японією, брала участь у міжнародних фестивалях У Польщі, Росії, Іспанії. Виступала у відомих концертних залах світу, серед яких Санторі (Токіо), Зал Бервальда (Стокгольм), Варшавська філармонія, Театр Колумба (Буенос-Айрес) та інші.

Співпрацювала з Симфонічним оркестром Шведського радіо, Mozarteum (Німеччина), Orchestre d’Auvergne (Франція), філармонічними оркестрами Кракова, Вроцлава, Гданська і Познані (Польща), Norrlandsoperan (Швеція). Здійснила багато записів для телебачення та радіо (Шведське ТБ1,TV4 Радіо P2, ВВС Radio 3, Бельгійське та Іспанське Радіо, Польське Радіо та ТБ), а також записала компакт-диски для таких відомих фірм звукозапису як NAXOS, OPUS 111, Pro Musica Camerata, Musicon.

Піаністка є палким дипломатом промоції української музики в світі. Її диск «Consolation» (2016), здійснений для однієї з найбільш престижних фірм Європи BIS Record з українською музикою, дістав виключно найвищі оцінки в рецензіях найбільших професійних журналів світу та став подією року в німецькому журналі Mittelbayerische.

З 2014 р. Наталія Пасічник є засновником і директором Українського Інституту у Швеції у Стокгольмі, а також засновником і артистичним директором музичного фестивалю у Швеції «Переосмислюючи Європу». У 2017 році була нагороджена престижною премією культури міста Стокгольм за вагомий внесок у культурне життя міста.

Більше