KharkivMusicFest

Про проєкт

З 2018 року наша агенція – співорганізатор фестивалю KharkivMusicFest – у форматі продюсування, менеджменту, PR та рекламної складової багатьох грандіозних концертів, численних освітніх та соціальних заходів.

У березні 2018 UKR Artists на запрошення всесвітньовідомого піаніста Станіслава Христенка стала співорганізатором нового міжнародного музичного фестивалю – того року агенція долучилася до організації  7 -ми грандіозних концертів, а також численних освітніх та соціальних заходів. У програмі фестивалю були представлені симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з нового міжнародного музичного

В рамках нового міжнародного музичного було реалізовано й низку спецпроектів. Зокрема, безпрецедентною подією фестивалю став концерт до 333-річчя від дня народження Й.-С. Баха: менеджмент UKR Artists зібрав унікальний склад фестивального оркестру з 28 найвідоміших музикантів-солістів та концертмейстерів головних оркестрів країни.

 

 

Більше