Ігор Шаврук

Біографія

Ігор Шаврук отримав диригентську освіту в Одеській державній консерваторії  ім. А.Нежданової. Удосконалював свою майстерність диригента в Москві та Ленінграді, в майстер-класах видатних диригентів, професорів І.Мусіна, Б.Хайкіна і К.Кондрашина.

З 1970 року працював диригентом Одеського театру опери та балету. З 1970 по 1996 рр. працював в Москві і Харкові, був головним диригентом в театрах Одеси і Красноярська. З 1986 року був головним диригентом Одеського театру опери та балету.
З 1996 р. – художній керівник і головний диригент Камерного оркестру Одеської філармонії. Під управлінням Ігоря Шаврука з незмінним успіхом оркестр виступає з концертами Україною, а також в Британії, Угорщині, Німеччині, Іспанії, Польщі, Молдові. Щорічно колектив бере участь у великому міжнародному фестивалі «Два дні і дві ночі нової музики».

Одночасно з роботою в камерному оркестрі диригент працює з Одеським філармонічним оркестром, Національним одеським академічним театром опери та балету, оперними і симфонічними колективами України та світу. Гастролював у Великій Британії, Німеччині, Іспанії, Туреччини, Болгарії, Угорщини, Росії, на Тайвані, в Гонконгу, Японії, Китаї та інших країнах.
У репертуарі диригента:
44 опери, 22 з яких – власні постановки, 30 балетів, 25 з яких також власні постановки, 20 симфоній, безліч симфонічних творів великих форм, п’єс для оркестру.
На сьогодні  Ігор Шаврук – один з провідних диригентів України.

Більше