Данило Саєнко

Фортепіано

Біографія

Ще під час навчання у Львівській середній спеціальній музичній школі ім.С.Крушельницької почав виступати з симфонічним оркестром і брати участь у різних  конкурсах та фестивалях як піаніст так і композитор, серед яких «Нові імена», «Золота троянда», «Акорди Хортиці», «Жива Музика».

Вихованець Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, клас професора Йожефа Ерміня. Також здобував освіту в Вищій школі музики і театру Гамбурга (клас професорки Анни Винницької) та у Вищій музичній школі музики в місті Ростоку (Німеччина) в класі професора Маттіаса Кіршнераіта.

Лауреат численних престижних міжнародних конкурсів, серед яких Maria Canals International Music Competition (Іспанія), International Piano Competition “GIORGOS THYMIS”  (Греція), “Luciano Luciani” International Piano Competition, Massarosa International Piano Competition, “Pietro Ideluca” International Piano Competition, “Brescia Classica” International Piano Competition  (Італія), Krystian Tkaczewski International Piano Competition (Польща), Kyiv International Piano Competition та багато інших.

Активно концертує як сольно, так і з симфонічними оркестрами в Україні, Польщі, Словаччині, Німеччині, Швейцарії, Франції, Іспанії, Італії, Греції та інших країнах.

Більше