Богдан Терлецький

Фортепіано

Біографія

Богдан Терлецький народився у Львові у 2005 році. У 7 років почав навчатися гри на фортепіано у Дитячій музичній школі №2 у викладача Світлани Марко. В 11 років перейшов у Львівську спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у клас професорки Оксани Рапіти. У 14 років став студентом Університету музики та театрального мистецтва Ґраца в класі професорки Мілани Чернявської.

Богдан є переможцем понад двадцяти всеукраїнських та міжнародних фортепіанних конкурсів, серед яких – І премія на XIII міжнародному конкурсі юних піаністів Володимира Крайнєва (Харків, Україна), І премія, Золота медаль і п’ять спеціальних призів на XII міжнародному конкурсі пам’яті Володимира Горовиця (Київ, Україна), Гран-прі на конкурсі Piano Talents (Мілан, Італія).

Він є учасником міжнародних фестивалів LvivMozArt (Україна), «Відкриваємо Падеревського» (Польща – Україна), ArtDialog (Швейцарія) та програми «Молоді таланти світу», постійно бере участь у майстер-класах – зокрема, у Брешії, Відні, Ґраці, Ліхтенштейні та Мюнхені.

Музикант виступав у престижному  Salle Cortot у Парижі, а в рамках фестивалю «Відкриваємо Падеревського» – у Польщі та США.

Більше