Всеукраїнський спецпроект «Мирослав Скорик у стилі JAZZ»

Легендарний композитор Мирослав Скорик  у свій ювілейний рік дарує усім шанувальникам його творчості авторську джазову програму «Мирослав Скорик у стилі JAZZ».

Унікальність проекту в тому, що Маестро завжди сам диригує цей концерт!

Легкість і гумор, шалений темп та «ламаний» ритм, пружні синкопи, ефектна динаміка та фінали, кураж зі свінгом, без якого джаз — не джаз. Ця програма ламає стереотипи про композиторів-корифеїв та розриває шаблони про академічну музику.

У концерті бере участь Львівський камерний оркестр «Академія» (керівник та концертмейстер Артур Микитка) та Національний камерний ансамбль «Київські солісти» (художній керівник Анатолій Васильківський).

Диригент – Герой України Мирослав Скорик.

Солісти – блискучий фортепіанний дует Оксани Рапіти і Мирослава Драгана (Львів), за участю відомого віолончеліста Олександра Пірієва (Київ). 

Під час концерту відбудеться презентація 16-трекового CD «Мирослав Скорик у стилі JAZZ».

Прославлений композитор-класик високо цінує джазову музику: «Адже сьогодні, — говорить Мирослав Михайлович, — співіснують дуже різні види джазу: як імпровізаційний, так і зафіксований в нотах. Тому я імпровізую і пишу джазові твори».

Серія концертів розпочнеться з Харкова в рамках Міжнародного фестивалю KharkivMusicFest-2018.  Далі проект продовжиться у Києві, Львові, Івано-Франківську та Калуші.