Вперше в Україні: гастрольний тур французького квартету «Elysée»

З 25 по 29 жовтня, вперше в Україні, на кращих сценічних площадках Києва, Рівного, Львова та Івано-Франківська, виступить знаменитий французький квартет «Elysée». Гастрольний тур пройде при підтримці Національної концертної агенції UKR Artists, Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та Почесного консулу Франції у м. Львові пана Данила Яреми.

Виступи квартету «Elysée» подарують шанувальникам класичної музики неповторний французький шарм та витонченість. Учасники Квартету Elysée – це мультинаціональна команда. «Перша скрипка» квартету  – лауреат міжнародних конкурсів, солістка Литовського національного симфонічного оркестру Юстина Заянчаускайте. Французький скрипаль Алесандро Паскаль, «друга скрипка» струнного квартету, є володарем численних перемог на престижних міжнародних змаганнях. Альтист Андрій Малахов та віолончеліст Ігор Кириченко, які народилися у Києві та Одесі відповідно, є одними з найбільш гастролюючих музикантів Франції, які виступають у найкращих концертних залах світу.

В Україні музиканти представлять поетичні квартети знаменитих французьких композиторів –  Шарля Гуно і Клода Дебюссі, а також два емоційних опуси – незавершені квартети Сергія Рахманінова, в які додадуть неповторний стиль та власну інтерпретацію. Родзинкою концерту стануть твори відомих сучасних українських  композиторів  – Мирослава Скорика та Валентина Сильвестрова.

Квартет Elysée вже неодноразово виступав у низці європейських країн, а також – Китаї, Ізраїлі, Японії, Канаді і навіть у Нікарагуа.  І от тепер, нарешті, українські шанувальники музичного мистецтва теж матимуть нагоду насолодитися віртуозною грою французького ансамблю.