Валентин Сильвестров в проекті «ТРИ «С»

23 березня, у Львівській Національній філармонії, відбудеться концерт «Валентин Сильвестров в проекті «ТРИ «С», який занурить шанувальників класичного мистецтва в музику відомого українського композитора.

Музика Валентина Сильвестрова, ім’я якого досить відоме не тільки в Україні, але й далеко за її межами, вже тісно вплетена в канву історії нашої держави, народжуючись просто зараз, паралельно з подіями, сучасниками яких є ми з вами.

Проект «Три «С», започаткований Національною концертною агенцією UKR Artists, успішно стартував у 2016 році, і мав на меті популяризацію творчості наших славетних композиторів-класиків: Мирослава Скорика, Євгена Станковича і, власне, Валентина Сильвестрова.

За час свого існування проект презентував творчість композиторів Мирослава Скорика та Євгена Станковича у Києві та Львові, Харкові, Одесі, Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську та інших містах України.

Концерт у Львові є заключною частиною цього проекту і відкриває публіці третю «С» –  Валентина Сильвестрова. Учасниками концерту стануть Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під диригуванням Тараса Криси й соліст-піаніст Йожеф Ермінь.