В Ужгороді відбудеться концерт “Мирослав Скорик у стилі JAZZ”

21 жовтня, в Закарпатській обласній філармонії, на численні прохання шанувальників творчості легендарного українського композитора, відбудеться додатковий і заключний у великому всеукраїнському турі концерт “Мирослав Скорик у стилі JAZZ”.

Герой України Мирослав Скорик знову стане за диригентський пульт, щоб вкотре зламати стереотипи про композиторів-корифеїв та розірвати всі існуючі шаблони про академічну музику.

Автор безсмертної “Мелодії”, у свій ювілейний рік, за сприяння Національної концертної агенції UKR Artists,  подарував шанувальникам своєї творчості вже у 8-ми містах України, неперевершені емоції та насолоду від авторської джазової програми. І в Ужгород, дев’яте, заключне, місто гастрольного туру, він незмінно привезе ту ж легкість і гумор, шалений темп та “ламаний” ритм, пружні синкопи, ефектну динаміку та фінали, нарешті, кураж зі свінгом, без якого джаз – не джаз.

Учасниками концерту стануть: Львівський камерний оркестр «Академія» (концертмейстер – народний артист України Артур Микитка), львівський фортепіанний дует Мирослава Драгана та Оксани Рапіти та відомий український віолончеліст Олександр Пірієв.

У програмі прозвучать твори з інтригуючими назвами: Екстравагантні танці “В іспансько-мавританському стилі”,”Сумний блюз”,”Канкан ніби зі старої грамофонної плити”, а також – джазові парафрази на твори Л. Бетховена: “Місячна соната”,”Апасіоната”,”До Елізи”, і на завершення вечора пролунають джазові п’єси: “В народному стилі”,”Нав’язливий мотив”,”Приємна прогулянка”.

В рамках концерту відбудеться також традиційна презентація 16-трекового CD “Мирослав Скорик у стилі джаз” та пройде автограф-сесія легендарного композитора.