UKR Artists презентує спецпроект «Різдвяний Бах»

26 грудня, на честь 333-річчя легендарного німецького композитора Й. С. Баха, знамениті солісти та музичні колективи з усієї України візьмуть участь у своєрідному «Бахівському марафоні». Знакові постаті у світі Музики об’єдналися заради того, щоб у форматі нон-стоп, на сцені Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, виконати відомі твори найвидатнішого композитора світу, поєднавши містичний символізм незвичної дати та магічну музику епохи бароко.

Серед солістів концерту «Різдвяний Бах»: скрипалька Мирослава Которович – донька славетного українського скрипаля та диригента Богодара Которовича; піаністка Наталія Сікорська – володар Гран-прі престижної «Премії Ванди Ландовської», та 16-річний саксофоніст-вундеркінд Кента Ігараші – лауреат понад 20 міжнародних конкурсів.

Концерт стане справжньою квінтесенцією творчих колаборацій, адже в ньому візьмуть участь тільки «кращі з кращих». По-перше, учасником «Бахівського марафону» стане найвідоміший камерний оркестр України «Київські солісти», який давно підкорив світову публіку, виступаючи на таких відомих сценах як  Люксембурзький палац в Парижі, Коміше Опер в Берліні та РадіоКультурхауз у Відні.

Легендарний Київський квартет саксофоністів, ще один з учасників грандіозного різдвяного дійства, теж давно вписав своє ім’я на Алеї Слави, отримавши звання «кращого музичного колективу» на міжнародних конкурсах у Німеччині і Франції. І органічно замикає трійку кращих колективів України  – ансамбль народних інструментів «Лабиринт», який, здобувши численні призи на міжнародних конкурсах, так само впевнено своєю грою досягає найтонших струн душі кожного слухача.

Зірковий склад учасників концерту подарує потужний святковий вир емоцій і почуттів, що зачарують і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.