UKR Artists: 10 топ-подій агенції у 2018 році

ukrartists_logo

2018 став для Національної концертної агенції UKR Artists дійсно важливим роком, з точки зору виходу на новий рівень організації музичних заходів, у відповідності до найкращих світових стандартів. І все це відбулося завдяки участі агенції у знакових національних та міжнародних проектах. Отже, давайте, згадаємо минулий рік у подіях, організатором яких виступила Національна концертна агенція UKR Artists спільно з провідними концертними залами, міжнародними культурними та дипломатичними інституціями, відомими українськими меценатами. Разом ми зробили 2018-й багатим на події, що подарували насолоду справжнім Мистецтвом багатьом мільйонам українських меломанів.

1.Міжнародний музичний проект «Шляхи Дружби. Равенна – Київ»

1 липня на Софійській площі у Києві відбулася грандіозна музична подія  – легендарний проект під орудою видатного диригента сучасності Рікардо Муті, за участі знаменитого актора Джона Малковича, музикантів провідних оркестрів і хорів України та Італії. На одній сцені одночасно знаходилося понад 300 учасників, а слухали це грандіозне дійство – понад 20 тисяч слухачів. Національній концертній агенції UKR Artists, за ініціативи Італійського інституту в Україні, випала велика честь стати співорганізатором грандіозного міжнародного музичного проекту, що мав на меті важливу гуманітарну та миротворчу місію.

2. Міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика»

Протягом 2018-2019 років, до 80-річчя видатного українського композитора Мирослава Скорика, UKR Artists ініціювала проведення низки мистецьких заходів. Проект розпочався 13 липня, у День Народження Маестро, у Львівській Опері балетом «Повернення Баттерфляй». Знаковим моментом, цілком слушно, вважається 19 вересня, коли відбувся захід під назвою «Прем’єра – Вечір Концертів Мирослава Скорика», під час якого Президент України Петро Порошенко офіційно надав Львівській філармонії статус «Національної». У 2019 проект продовжиться унікальними заходами. Тож, «Рік Музики Мирослава Скорика» must go on!

3.Міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest-2018

У березні 2018 UKR Artists, на запрошення всесвітньовідомого піаніста Станіслава Христенка, стала співорганізатором нового музичного фестивалю в Харкові KharkivMusicFest у форматі продюсування, менеджменту, PR та рекламної складової концертів, численних освітніх та соціальних заходів. Безспецедентною подією форуму став концерт до 333-річчю від Дня Народження Й.-С. Баха: менеджмент UKR Artists зібрав унікальний склад оркестру з найвідоміших музикантів-солістів України та концертмейстерів головних оркестрів країни.

4.Гастрольний тур французького квартету «Elysée»

У жовтні 2018 UKR Artists стала організатором турне в Україні французького квартету «Elysée». Музиканти виступили у 4-х містах – Києві, Львові, Рівному та Івано-Франківську. Українські шанувальники музичного мистецтва отримали нагоду насолодитися віртуозною грою знаменитого французького ансамблю, який презентував публіці вишукані Квартети знаменитих французьких митців –  Шарля Гуно і Клода Дебюссі, а також два незавершені Квартети Сергія Рахманінова. Родзинкою концертів гастрольного туру стало виконання французьким ансамблем музики відомого українського  композитора  Валентина Сильвестрова.

5.Проект «Музика Незалежності»: Трилогія концертів до 100-річчя незалежності Польщі та України

Протягом 3-х місяців 2018 у Києві відбувався міжнародний проект: трилогія «Музика Незалежності», що об’єднав в собі три концерти, приурочені до 100-річчя відновлення Незалежності, яке у 2018 році відзначили Україна та Польща. За ініціативи автора проекту та диригента Романа Реваковича, агенція UKR Artists стала співорганізатором цього проекту у питаннях менеджменту, PR та рекламної складової концертів. Знаковою подією трилогії став концерт за участю найвідомішого композитора Польщі Кшиштофа Пендерецького, який особисто диригував своїм монументальним твором «Credo».

6.Проект «Nova Sinfonietta ArtConnect»

У вересні 2018 UKR Artists стала організатором проекту «Nova Sinfonietta ArtConnect», який символічно розпочався у Міжнародний День Музики. Його головна мета: спільні концерти у Харкові таланатовитих музикантів оркестру «Nova Sinfonietta» та провідних оркестрів України. 1 жовтня у Харківській філармонії відбувся перший неакадемічний марафон класики, коли одночасно на сцені одного з найкращих залів України зіграли два камерних оркестри: іменитий Національний камерний ансамбль “Київські солісти” та оркестр “Nova Sinfonietta” (Харків). Диригував творчою колаборацією автор ідеї та ініціатор проекту – американський диригент і піаніст українського походження Станіслав Христенко.

7.«Мирослав Скорик в стилі Джаз» 

UKR Artists у 2018 році організувала великий гастрольний тур в Україні під назвою “Мирослав Скорик в стилі Джаз», в рамках якого відбулося 8 концертів авторської джазової  музики легендарного українського композитора. Унікальною ознакою проекту стала участь композитора у якості диригента. Також учасниками проекту стали блискучий фортепіанний дует Мирослава Драгана і Оксани Рапіти та відомий віолончеліст Олександр Пірієв. 16-ти трековий компакт-диск «Мирослав Скорик у стилі Джаз», презентація якого відбувалася саме під час аншлагових концертів в форматі автограф-сесій, став ще одним особливим подарунком для всіх шанувальників творчості Маестро.

8.Проект «Романтична опера – Найвідоміші ліричні арії»

У червні 2018, за ініціативи Французького Інституту в Україні, UKR Artists стала співорганізатором турне  португальської співачки Ельвіри де Паіва і Пона (лірико-колоратурне сопрано) та французького співака Кентена Дежоржа (тенор).  Концертні програми у Києві та Харкові стали справжнім подарунком всім шанувальникам оперного мистецтва, бо присвячені вони були вічній темі Кохання, яка була презентована знаменитими творами Пуччіні, Верді, Бізе, Оффенбаха, Гуно. Франко-португальський дует зумів передати всі найтонші нюанси вічних почуттів та переживань людини, об’єднавши всіх українських шанувальників високого мистецтва прекрасною романтичною музикою

9.Концерт польсько-українського естрадного оркестру

У листопаді 2018, в Києві, за ініціативи Інституту імені Адама Міцкевича, UKR Artists стала співорганізатором  концерту новоствореного експериментального ансамблю – Польсько-український естрадний оркестр. Проект став результатом творчого експерименту, в якому польські та українські музиканти експериментували над створенням музики до поезії представників сучасної української літератури. Ідея проекту полягала в тому, щоб створити колектив, який міг би бути одночасно цікавий як українській, так і польській масовій аудиторії, щоб презентувати широкому загалу талановитих музикантів молодого покоління, а також спонукати українських та польських митців до співтворчості та експериментів.

10.Проект «Різдвяний Бах»

Яскравою крапкою 2018 музичного року для UKR Artists став святковий концерт «Різдвяний Бах», який відбувся у грудні в Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського. На честь 333-річчя легендарного німецького композитора Й.-С. Баха, UKR Artists об’єднав на одній сцені відомих солістів та найкращі музичні колективи заради того, щоб у форматі нон-стоп виконати епохальні твори найвідомішого композитора світу, поєднавши містичний символізм незвичної дати та магічну музику епохи бароко. Зірковий склад учасників концерту подарував справжній різдвяний вир емоцій, що зачарували і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.

 

 

.