Станіслав Христенко відкриє концертний сезон в Одесі та в Києві

Знаменитий піаніст Станіслав Христенко (США-Україна), артист компанії Steinway & Sons, переможець престижних міжнародних конкурсів виступить з концертами в Україні. 

Христенко стане солістом на відкритті сезону Національного одеського філармонійного оркестру (НОФО) 12 вересня у Великій залі Одеської філармонії.  Диригуватиме – Хобарт Ерл. 

У програмі концерту українська прем’єра Симфонії №1  Е. Елгара та Концерт №3 для фортепіано з оркестром С. Рахманінова.

15 вересня Станіслав Христенко виступить у Дніпропетровській музичній академії ім. Глінки з яскравою програмою із творів Ф. Шопена, Й. Брамса та Дж. Гершвіна. Особливим подарунком стане «Сонатина» видатного українського композитора Євгена Станковича – ювіляра 2017 г.

А вже 18 вересня у столичному Будинку актора ця ж програма прозвучить на відкритті 4-го концертного сезону  «Нової Філармонії». Один з кращих молодих піаністів у світі Станіслав Христенко розпочне цьогорічну міжнародну серією концертів «Master Piano».

Виступ С. Христенка – знаменний момент для української публіки та свято Музики. Серед особливих відзнак піаніста – звання Артиста компанії Steinway & Sons, а також перемоги на престижних міжнародних конкурсах – Конкурс в Клівленді, Конкурсу імені Марії Канальс та на Конкурсі Королеви Єлизавети в Брюсселі.