Мирослав Скорик та Олександр Пірієв відкрили новий органний зал в Харкові

19 серпня композитор Мирослав Скорик та віолончеліст Олександр Пірієв взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття нового органного залу Харківської філармонії.

У супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії із звучанням соло віолончелі прозвучала знаменита “Мелодія” з кінострічки “Високий перевал”. За диригентським пультом стояв сам автор – Мирослав Скорик.

Ця подія відбулася напередодні 25-ї річниці Незалежності України в Харкові в рамках відкриття першої частини архітектурного комплексу «Харківська філармонія» – Органного залу. Саме в цій залі вже в листопаді зазвучить спеціально виготовлений для цієї зали музичний інструмент найвищої якості – орган, створеного німецькою фірмою «Alexander Schuke».

У святковому заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, губернатор Харківської області Ігор Райнін, Міністр МВС Арсен Аваков та інші високопосадовці Києва та Харкова.

“Я б назвав це подією національного масштабу, тому що ми відкриваємо чудовий концертний зал у важкий для нашої держави час…унікальний органний зал, один з кращих у Європі! І не просто зал, а надсучасне приміщення, оснащене новітніми технічними системами для сприйняття музичного мистецтва”  – зазначив напередодні культурної акції директор Харківської філармонії та головний диригент симфонічного оркестру маестро Юрій Янко