Сім концертів на трьох майданчиках: у Харкові відбудеться міжнародний фестиваль KharkivMusicFest

Національна концертна агенція UKR Artists долучається до Міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest у ролі співорганізатора.

KharkivMusicFest  – новий вимір фестивального руху в Україні. Безперечно, це фестиваль класичної музики, але його ціль показати, якою вона може бути різною. Джазовою чи авангардною. Виконаною у жанрі комедійного музичного-шоу чи такою, що звучить наживо у парках, торгових центрах чи навіть у метро.

KharkivMusicFest – це 7 концертів різноманітної музики на будь-який смак у 3-х концертних залах (великий і малий зали ХНАТОБ та Харківська філармонія). У програмі симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів, солісти і диригенти світового рівня із США, Австрії, Німеччини, Польщі,  та України – зі Львова, Києва, Дніпра та Харкова.

Яскрава мультижанровість фестивалю робить його співзвучним багатьом сучасним європейським імпрезам: авангардна та джазова музика, комедійне шоу за участю симфонічного оркестру та найвідомішого в світі музичного комедійного дуету, прем’єри нових творів, майстер-класи і флешмоби. Під час фесту звучатиме неймовірна кількість української музики, яка буде виконана молодими музикантами, які вражають своїми відкритістю і талантом. Перед деякими виступами самі музиканти звертатимуться до присутніх: розповідатимуть про музику, яку за мить будуть виконувати.

Надважлива складова KharkivMusicFest – просвіта. Фестивалем започатковано низку освітніх програм. За час його проведення  планується серія лекцій відомих виконавців не в музичних, а саме у загальноосвітніх школах. Також у планах організація форуму, на якому йтиметься про важливість культурних подій у маленьких містечках, проведення концертів та гастролей.

KharkivMusicFest ініційований зіркою класичної музики світового масштабу, диригентом і піаністом, харків’янином Станіславом Христенком.  Лауреат понад 30 міжнародних фортепіанних конкурсів в Італії, Іспанії, Японії, Кореї, Словаччини, Україні,  Казахстані, США, має престижне звання Steinway Artist, – дарує рідному місту і Україні безпрецедентний, майже двотижневий марафон, щоби запалити любов’ю до інтелектуальної музики, перш за все, молодь та об’єднати громаду навколо мистецьких подій. Мозок, серце і душа фесту – Станіслав Христенко, що прагне створення музичного фестивалю світового рівня – постійно живе в Америці, завдяки чому  фестиваль має унікальну можливість реалізувати його досвід участі у подібних заходах в США та налаштувати активну співпрацю з культурного обміну між країнами, що дуже актуально для України в контексті  інтегрування у світовий та європейський культурний простір.

Повну програму фестивалю можна проглянути на офіційному сайті фестивалю та сторінці KharkivMusicFest у Facebook.