«Рік Музики Мирослава Скорика»: колаборація юних музикантів та легендарного композитора

В Україні триває міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика», започаткований Національною концертною агенцією UKR Artists. В рамках проекту, 17 жовтня, на сцені Львівської Національної філармонії, в рамках ювілейних подій, відбудеться знаменний концерт за участі вихованців Львівської музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької, яка пов’язана з іменами таких славетних музикантів та педагогів Галичини, як Василь Барвінський, Микола Колесса, Анатолій Кос-Анатольський. Досить знаковим є те, що серед численних знаменитостей – вихованців школи є і сам маестро Мирослав Скорик.

Концертна програма презентуватиме шанувальникам творчості легендарного митця, якому цього року виповнилося 80 років, найкращі зразки інструментальної музики М.Скорика, що будуть виконані в різних поєднаннях: солістами та ансамблями: дуетами, тріо та квартетами вихованців музичної школи, серед яких багато переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Квінтесенцією співтворчості юних музикантів та легендарного композитора стане спільний виступ Камерного оркеструЛССМШІ імені С.Крушельницької під орудою Мирослав Скорика, який вперше диригуватиме цим дитячим колективом. Це стане по-справжньому незабутнім моментом, як для самого видатного композитора, так і для шанувальників творчості Маестро, які завітають на цей унікальний концерт.

Наступного ж дня, 18 жовтня, у залі Мирослава Скорика в СЗШ №29 м. Винники, відкриття якого відбулося у  2017 році, відбудеться не менш грандіозна мистецька подія. Із творчим концертом перед винниківчанами виступатиме сам Герой України Мирослав Скорик, а також – солісти Національної опери, симфонічного оркестру Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, яким диригуватиме ректор Ігор Пилатюк, солісти Львівської обласної філармонії, вихованці Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької,  Школи мистецтв Винник, інших дитячих музичних шкіл,  хору «Воскресіння». Під час концерту, відомому митцю вручать відзнаку «Почесний громадянин Винник».