Квартет Лабіринт

Ансамбль

Ансамбль народних музичних інструментів

Біографія

Квартет Лабіринт – ансамбль народних інструментів, який своєю присутністю і першим же зіграним звуком створює теплу і невимушену атмосферу. Як сказав класик, прямий обов’язок художника – показувати, а не переконувати. На превелике щастя, переконувати в своїй професійності лабіринтівцям доводилося тільки на міжнародних конкурсах, де колектив з упевненістю здобував високі оцінки жюрі та звання лауреата. Інша справа – концертні майданчики… Відносини квартету зі своїми шанувальниками будуються на взаємній довірі, повазі і спільній любові до Музики. Вхід до «Лабіринту» відкритий кожному, хто не байдужий до всього справжнього в мистецтві! Будьте певні, на наших концертах ви не почуєте пластмасової фонограми.

Музика, яку ми виконуємо, різнохарактерна, але завжди виразна, чуттєва, емоційна та насичена подихом сучасності. Обираючи до репертуару різножанрові твори: сучасні, народні та класичні, ми намагаємося подарувати кожному нашому шанувальнику саме ту музику, яка є йому найближчою найдорожчою і стане мелодією струн його власної душі.

Наше гасло: «Граємо для Людей!»

Відео

Аудіо

Фото

Відгуки

Coppey was able to draw an extremely wide palette of colors from his lovely Gofriller cello. . . his bow arm produced an impressive array of articulations and dynamics, tickling the ear.

The Washington Post