Проекти


UKR Artists розробляє та створює мистецькі проекти у галузі класичної музики національного та міжнародного значення. Місця проведення цих акцій відбуваються у кращих концертних залах та охоплює майже всю територію України. Серед них є постійно діючі мистецькі форуми, щорічні фестивалі та окремі концерти. Кожен проект – це справжня культурно-мистецька подія, яку ми ретельно плануємо та вдосконалюємо з кожним кроком. Наше завдання створіювати події які відповідають професійним та творчим критеріям найвищого рівня, які сьогодні існують у світі.

«Нова філармонія»

«НОВА ФІЛАРМОНІЯ»

Будинок Актора (м. Київ, вул, Ярославів Вал, 7)

Тут КОРОТКИЙ опис проекту…

нова філармонія

Проекти:

Євген Станкович у проекті “ТРИ С”

жовтень – грудень 2016 Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Коломия

Євген Станкович – центральна фігура на небосхилі сучасної української музики та унікальне явище для світового музичного мистецтва. Він не лише Герой України, а – насамперед – український національний герой!

Упродовж жовтня – грудня 2016 року в містах України відбудеться Другий етапу історичного проекту «ТРИ “С”: Скорик – Станкович – Cильвестров», в рамках якого прозвучить Світова Прем’єра Другого віолончельного концерту з оркестром

Фестивалі:

Міжнародний фестиваль «ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST»

20 – 21травня 2017 р. м. Тростянець, Сумської обл.

З 2013 року UKR Аrtists спільно з Тростянецькою міською радою за підтримки Клубу шанувальників творчості П. І. Чайковського проводять Міжнародний музичний фестиваль «ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST» в Тростянці – у місті яким Петро Чайковський відкрив для себе Україну.

Саме тут в історичному місці – Палаці Князя Голіцина та історичної будівлі “Круглий двір” в другій половині травня відбувається Міжнародний мистецький форум за участю відомих українських та іноземних музикантів, ансамблів та оркестрів.

Інше: