Міжнародний проект “НІКОЛИ ЗНОВУ”

29 листопада 2014 р. Національна опера України

Після успішного проведення восени 2014 року першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні команду UKR Artists було запрошего до організації міжнародного мистецького проекту “НІКОЛИ ЗНОВУ”, який був організований до відзначення 100-х роковин Першої світової війни (1914-2014).

Твором для цього проекту було обрано “Реквієм” Дж. Верді, який було виконано  міжнародним складом солістів: Оксана Крамарєва (сопрано, Україна), Магдалена Ідзік (мецо-сопрано, Польща), Бойко Цветанов (тенор, Болгарія, Швейцарія), (бас, Італія). 

Міжнародна музична акція була організована за ініціативи Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури, Національною оперою України та іншими іноземними дипломатичними представництвами в Києві.


Чотирьох солістів супроводжував Симфонічний оркестр Національної опери України і три провідні українські хори: Хор Національної опери України, Національна заслужена академічна капела України “Думка” та Студентський хор Національної музичної академії України П. І. Чайковського. Диригентом було запрошено маестро Миколу Дядюру.