«Master Piano»: Дмитро Онищенко» у спецпроекті «Бах 333»

З 30 жовтня по 02 листопада у Сумах, Ніжині та Львові відбудеться гастрольний тур піаніста-віртуоза Дмитра Онищенка. В рамках серії концертів «Master Piano» Національної концертної агенції  UKR Artists, лауреат численних міжнародних конкурсів, серед яких V Міжнародний конкурс юних піаністів ім. В. Крайнєва, IV Міжнародний конкурс ім. В. Горовиця, III Міжнародний конкурс молодих виконавців у Енсхеді, а також Міжнародні конкурси ім. М. Лисенка та П. Чайковського, зіграє унікальну сольну програму.

Дмитро Онищенко є неперевершеним інтерпретатором творів відомих композиторів-класиків, і в 2018-му, коли Й. С. Баху виповнюється 333 роки з дня народження, він підготував для шанувальників класичного мистецтва програму, суцільно присвячену творчості геніального німецького композитора. Магічність дати для всіх поціновувачів творчості великого класика є очевидною, адже всі знають про містичну цифрову символічність, яку сам Бах вкладав в свої музичні твори, надаючи їм особливого, прихованого сенсу.

І от, у рамках своєрідного Бахівського марафону, що цьогоріч проходить по всьому світу, український музикант, графік якого розписаний на кілька років вперед, зіграє у своїй яскравій виконавській манері Добре темперований клавір – цикл творів Й.-С. Баха, що складається з двох зошитів, у кожному з яких зібрано 24 прелюдії та фуги у 24 тональностях, тобто під час виступу буде задіяна вся палітра мінору і вся палітра мажору, а отже, публіка, що завітає на концерт, гарантовано отримає й усю палітру існуючих в людській природі емоцій та вражень.

Музикант з українським корінням так часто гастролює закордоном – у Франції, Великобританії, Нідерландах, Швейцарії, Італії, Японії, Австралії, що кожен новий виступ «Майстра Піано» на Батьківщині завжди неперевершений, і саме тому містична феєрія звуків в символічний 333-річний ювілей відомого німецького класика, в рамках всеукраїнського гастрольного туру, звучатиме по-особливому емоційно і неповторно.