Маестро 80: ювілейний рік Мирослава Скорика розпочнеться з балету «Повернення Батерфляй»

13 липня Герой України Мирослав Скорик святкує 80-літній ювілей. З цієї нагоди у Львівському національному академічному театрі опери та балету відбудеться показ спектаклю «Повернення Батерфляй».

Символічно, що саме у 80-й день народження славетного композитора, на сцені Львівської Опери відбудеться особливий показ балету, який відтворює реальні факти з життя неперевершеної оперної співачки кінця XIX – початку XX століття Соломії Крушельницької.

Балет містить мальовничі фрагменти з багатьох вистав, у яких успішно виступала ця оперна зірка, під звуки музики видатного італійського композитора Д. Пуччіні.

Концертна агенція UKR Artists ініціює та організовує міжнародний проект «Рік музики Мирослава Скорика», що розпочнеться з цієї вистави. Протягом 2018-2019 років в рамках проекту заплановано 80 різних за своєю формою та наповненням культурно-мистецькими подій, присвячених Легенді української музики. Окрім концертів та майстер-класів, відбуватимуться презентації аудіо-дисків, книг, нотних видань. Також пройдуть гастролі країнами Європи.