Львівська філармонія присвятить чотири концерти до ювілею Маестро Скорика

В рамках грандіозного міжнародного проекту «Рік Музики Мирослава Скорика»,  до 80-річчя легендарного композитора, Національна концертна агенція «UKR Artists» спільно із Львівською обласною філармонією  представить тетралогію філармонійних концертів у рідному місті Маестро Скорика – у Львові.

14 вересня концерт «Мирослав Скорик: його учні та послідовники», представить твори відомих композиторів, учнів Мирослава Скорика: знаної композиторки України, лауреатки Шевченківської премії та однієї з талановитих учениць легендарного композитора –  Ганни Гаврилець, відомих львівських композиторів Олександра Козаренка та Віктора Камінського. Концерт відбудеться за участі Галицького академічного камерного хору.

15 вересня на сцені Львівської філармонії камерний оркестр «Академія» представить абсолютно нову програму «Мирослав Скорик – від класики до джазу – магічний світ транскрипцій Мирослава Скорика».

У концерті прозвучать парафрази Мирослава Скорика на відомі композиції Астора П’яццолли, Джорджа Гершвіна, Фридерика Шопена, Василя Барвінського, Максима Березовського. І найголовніше, що за диригентський пульт стане сам Маестро Мирослав Скорик.

16 вересня, відбудеться особливий концерт з неповторним галацьким музичним акцентом, який має лаконічну, але досить промовисту назву  «Мирослав Скорик і музика Львова». У виконанні Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» прозвучать твори п’яти знаних композиторів, творчість яких пов’язана з культурною столицею України. Це корифеї Микола Колесса та Анатолій Кос-Анатольський і сучасна ґенерація – Віктор Камінський та Олександр Козаренко. Між ними своєрідним об’єднуючим містком стала постать Мирослава Скорика, який у своїй творчості поєднав традиції старої львівської композиторської школи з новаторством, властивим поколінню львівських митців сьогодення.

19 вересня музична тетралогія завершиться, блискучим мистецьким заходом «Прем’єра – Вечір Концертів Мирослава Скорика», який відбудеться на сцені Львівської філармонії. У програмі концерту львівська прем’єра Десятого концерту для скрипки з оркестром, який зіграє знаменитий львівський скрипаль Марко Комонько. Йому, як першому виконавцю, композитор й присвятив свій новий твір. Також у концерті візьмуть участь Станіслав Христенко (фортепіано, Україна – США), Олександр Пірієв (віолончель, Київ), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії (Юрій Бервецький – диригент, Львів).