Фестиваль «Italia Festival Barocco»

23 жовтня –  4 листопада 2014 р. м. Київ

Восени 2014 року команду UKR Artists було запрошего до організації першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO, який відбувався з нагоди Головування Італії в Європейському Союзі, спільно з Посольством Італії та Італійського інституту культури в Україні.

В рамках фестивалю відбулося 12 заходів (концерти, майстер-класи, лекції), в яких взяли участь близько 30 італійських виконавців.

Фестиваль проходив у Національної філармонії України, в Андріївській церкві, а також охопив лекторії НМАУ ім. П. І. Чайковського, КНУ ім. Т. Шевченка та інших залів. Арт директором фестивалю стала пані Нансі Романо.


Відкрив фестиваль всесвітньо відомий скрипаль віртуоз Стефано Монтанарі разом зі знаменитим ансамблем «Академія Bizantina». Серед інших учасників фестивалю були: ансамблі «Festina Lente» та «IL SOGNO BAROCCO», український камерний хор «Кредо», соліст з унікальним голосом – контр-тенор Алессандро Карміньяні та ін.. Публіка мала можливість почути звучання автентичних інструментів епохи бароко: теорби, лютні, клавесина, барокової скрипки, контрабасу та віоли да гамба.