«GALA WEEKEND»

28 червня 2012 р. м. Київ

Влітку 2012 року UKR Artisis, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів великий святковий Гала концерт, як результат трирічної роботи Циклу “Music-review WEEKEND”, що протягом 2009-2012 років проходив у галереї АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв і зібрав плеяду видатних українських виконавців та колективів.

В концерті взяли участь ключові музиканти Циклу: легендарні композитори: Мирослав Скорик та Валентин Сильвестров, піаністи Геннадій Дем’янчук, Євген Ржанов, Олег Полянський, Квартет імені Лисенка, Київський Квартет саксофоністів, Квартет народних інструментів “Лабіринт”, камерний оркестр “Київські солісти” під орудою маестро Валодимира Сіренка, а також велика кількість молодих талантів.


Вщент переповнена слухацька зала Національної філармонії супроводжувала вихід на сцену кожного учасника концерту бурхливими оплесками. Це і був ідейний задум Циклу “Music-review WEEKEND” – спражній діалог між виконавцем і слухачем, який з шаленою силою відтворився вже на великій сцені. Атмосфера цього єднання вкотре підтердив великий талант всіх учасників цього концерту та розуміння кожного з митців у хвилюванні за його загальний результат, який можна характеризувати, як тріумф музичної України.