Гала-концерт Національного проекту «ТРИ “С”: Скорик–Станкович–Cильвестров»

«Три «С» – це три «кити» сучасної української класичної музики – легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ “С”», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.

Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ “С”», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект «Три “С”» – це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва з вражаючим масштабом.

У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ “С”», що яскраво характеризують творчість кожного з композиторів та отримали найвищі оцінки слухачів: Валентин Сильвестров «Тиха Музика» для оркестру та  «Майдан – 2014» для камерного хору;
Євген Станкович «Ханука» для симфонічного оркестру та «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро Ткаченко (Україна-Велика Британія); Мирослав Скорик «Концерт №2» для віолончелі з оркестром , соліст Олександр Пірієв (Київ);
М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу «24 каприси» для симфонічного оркестру.

У концерті братимуть участь:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо (художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир Шейко)

Муніципальний камерний хор «Київ» (художній керівник  та диригент: з.д.м. України, лауреат Нац. премії ім. Т.Шевченка Микола Гобдич)

10 листопада, Національна опера України ім. Т. Шевченка. Початок о 19.00.