Організація подій


UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine”, славиться своєю здатністю створювати для своїх клієнтів в Україні значні культурно-мистецькі події світового рівня. Наша команда створює якції, які призначені спеціально для потужного та яскравого сприяння бренду наших клієнтів і сворення привабливих умов для контакту клієнта із зацікавленими сторонами у форматі національного прояву. Події можуть бути розроблені у вигляді унікального концерту, повноцінного фестивалю або національного гастрольного туру. Команда UKR Artists надає послуги з організації подія від А до Я і опікується кожним проектом від концепції до його цілковитого завершення і огляду.

Створені події:

Джесі Мебуну в Україні

30 жовтня – 3 листопада 2017 р. Київ, Ніжин, Полтава, Житомир

Восени 2017 року UKR Artists стала організатором концертного туру в Україні відомої французької піаністки Джесі Мебуну (Jessie Mebounou).

У гастрольному турне в Україні, яке відбулося в рамках міжнародної серії “Master Piano” за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, талановита музикант франко-тоголезького походження, виконала спеціану програму з творів композиторів ХХ ст.: К. Дебюссі та М. Файнберга, а також твори Й. С. Баха та знаного українського композитора – ювіляра 2017 року В. Сильвестрова.

Молода піаністка є спеціалістом саме в музиці ХХ ст., що підтверджується численними перемогами на конкурсах: спеціальний приз Артюра Лурьє (2014 р.), гран-прі фестивалю-конкурсу сучасної музики в Парижі (2015 р.).

Мебуну

Клод Делангль в Україні

25 – 29 квітня 2017 р. Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків

У квітні 2017 року UKR Artists стала організатором прем’єрного концертного туру в Україні найвідомішого саксофоніста Франції Клода Делангля (Claude Delangle).

У гастрольному турне в Україні, який відбувся в рамках фестивалю “Французька весна” за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, знамений музикант, професор Паризької консерваторії Клод Делангль виступив у дуеті з не менш відомим українським мущикантом – піаністом, заслуженим артистом України Геннадієм Дем’янчуком.

У програмі концертного туру під назвою “Magic Sax” прозвучали твори Й.Брамса, К.Дебюссі, Е.Вілла-Лобоса, А.П’яццолли, Б.Бартока та М.Скорика.

День Короля Бельгії

15 листопада 2016 р. Національна філармонія України

У листопаді 2016 року UKR Artists стала співорганізатором головного Національного свята Бельгії Дня Короля за участю знаменитого бельгійського ансамблю «Het Collectief».

День Короля відзначається в Бельгії з 1866 р. Свято було засновано королем Леопольдом II саме 15 листопада. В Україні цей день відзначається щорічно ексклюзивними концертами за участю відомих музикантів Бельгії, як символ міжкультурного порозуміння людей різних націй і народів, миру і взаємної доброзичливості.

Цього року в Україну запросили відомий ансамбль «Het Collectief». В його основному складі 5 музикантів, які створюють те неповторне звучання, яке досягається поєднанням струнних, духових інструментів та фортепіано.

Євген Станкович у проекті “ТРИ С”

жовтень – грудень 2016 р. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Коломия, Харків

У жовтні 2016 року UKR Artists розпочав другий етап Національного проекту «ТРИ С: Сильвестров-Скорик-Станкович» – унікального за ідеєю та масштабами акції, здатної об’єднати українську спільноту в єдину націю.

Цей культурно-митецького проект присвятили творчості найвідоміших сучасних композиторів України Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову, який триватиме упродовж 2016-17 років.

Другий етап проекту, який був присвячений постаті композитора Євгена Станковича відбувся за сприяння Міністерства культури України, МГО “Асоціація платників податків України, за підтримки міських та обласних центрів України, та низки національних та міжнародних компаній, які виступили спонсорами.

Ансамбль “Amarillis” в Україні

22 – 27 вересня 2016 р. Київ, Івано-Франківськ, Харків

У вересні 2016 року UKR Artists стала організатором прем’єрного концертного туру в Україні знаменитого французького ансамблю “Амаріліс” (Amarillis).

Колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою “Вітер Безумства”.

У гастрольному турі в Україні, який відбувся за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, колектив виступив за участю чотирьох відомих учасників ансамблю. Це Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой),  Віолен Кошар (клавесин), Анабель Луї (віолончель) та Маіліс де Вілутре (сопрано).

Амаріліс

Мирослав Скорик у проекті “ТРИ С”

квітень – червень 2016 р. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Харків, Одеса

У 2016 року UKR Artists стала організатором Національного проекту «ТРИ С: Сильвестров-Скорик-Станкович» – унікального за ідеєю та масштабами акції, здатної об’єднати українську спільноту в єдину націю.

Цей культурно-митецького проект присвятили творчості найвідоміших сучасних композиторів України Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову, який триватиме упродовж 2016-17 років.

Перший етап проекту, який був присвячений постаті композитора Мирослава Скорика відбувся за сприяння Міністерства культури України, МГО “Асоціація платників податків України, за підтримки міських та обласних центрів України, та низки національних та міжнародних компаній, які виступили спонсорами.

Музика Першої Світової війни

31 березня – 5 квітня 2016 р. Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ

У березні – квітні 2016 року UKR Artists вперше у своїй міжнародній діяльності створила гастрольне турне за участю виключно іноземних виконавців. В проекті під назвою «Музика Першої Світової війни» взяли участь бельгійські артисти флейтист Тон Фрет та піаніст Вікторія Ільченко.

Музична подія, яка відбулася в 6-ти містах України, Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ, відбулася за підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні.

У програмі дуету Тона Фрета та Вероніки Ільченко звучали до і повоєнні твори початку XX століття. Цей період називають золотим століттям для флейти або «Прекрасної епохою». Музиканти виконали музику Дебюссі, Енеску, Шумана та ін.

Радісне свято весни

1 березня 2016 р. Національна опера України

1 березня у Національній опері України відбувся проект китайського мистецтва: «Радісне свято Весни».

До України в рамках міжнародного гастрольного туру завітали артисти Чженчжоуського театру опери та балету, представники найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou) з міста Денфен на території якої і розташований знаменитий буддійський храм , а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен.

Концерт відбувся за підтримки Міністерства культури Китайської Народної Республіки за сприяння Міністерства культури України та Посольства Китайської Народної Республіки спільно з Культурно-дослідницьким центром України та Китаю «Ланьхва».

“Magic Sax” у Києві

21 вересня 2015 р. Національна філармонія України

21 вересня у Києві  відбувся другий етап проекту “Magic Sax

Цей концерт увійшов до трилогії міжнародних концертів для відзначення знаменної дати – 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів – одного з найтитулованіших колективів України.

У концерті взяли участь знаменитий квартет саксофоністів зі Швеції «NORDIC», найвідоміший саксофоніст Франції Клод Делангль, а також Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України (диригент В. Сіренко).

Подія відбулася за підтримки Посольства Швеції та Франції в Україні, Французького Інституту в Україні, музичної компанії “SELMER-PARIS” та її представництва в Україні музичної компанії “Комора”.

«Музика Гії Канчелі»

14 травня 2015 р. Національна філармонія України

UKR Artists стала організатором міжнародного проекту «Музика Гії Канчелі», який відбувся 14 травня у Національній філармонії України в рамках святкування “Дня Європи” в Україні.

Музична подія відувалася з нагоди 80-річчя легендарного грузинського композитора Гії Канчелі та 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів за сприянням Міністерства культури України та за підтримки Посольств Бельгії, Грузії та Латвії.

У історичному концерті взяли участь провідні українські музиканти і колективи зі світовим визнанням: Київський камерний оркестр (диригент – Роман Кофман), муніципальний камерний хор «Київ» (хормейстер – Микола Гобдич) та Київський квартет саксофоністів (художній керівник – Юрій Василевич)

Kancheli_80

День музики Дмитра Шостаковича

21 квітня 2015 р. Національна філармонія України

Весною 2015 р. UKR Artists став ініціатором проведення міжнародного гастрольного туру присвяченого творчості видатного композитора ХХ ст. Дмитра Шостаковича.

Ключовою подією став монографічний концерт музики Д. Шостаковича, який відбувся 21 квітня на сцені Колонного залу імені М.В. Лисенка Національної філармонії України.

Симфонія №10 прозвучала у виконанні Національного симфонічного оркестру України під керівництвом одного з найвідоміших український диригентів сучасності маестро Федіра Глущенка. Солістом концертного туру, який охопив, також, Одесу, Харків та Івано-Франківськ було запрошено відомого українського віолончеліста Олександра Пірієва. Саме у його виконанні прозвучить знаковий Другий віолончельний концерт Д. Шостаковича.

Міжнародний проект “НІКОЛИ ЗНОВУ”

29 листопада 2014 р. Національна опера України

Після успішного проведення восени 2014 року першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні команду UKR Artists було запрошего до організації міжнародного мистецького проекту “НІКОЛИ ЗНОВУ”, який був організований до відзначення 100-х роковин Першої світової війни (1914-2014).

Твором для цього проекту було обрано “Реквієм” Дж. Верді, який було виконано  міжнародним складом солістів: Оксана Крамарєва (сопрано, Україна), Магдалена Ідзік (мецо-сопрано, Польща), Бойко Цветанов (тенор, Болгарія, Швейцарія), (бас, Італія). 

Міжнародна музична акція була організована за ініціативи Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури, Національною оперою України та іншими іноземними дипломатичними представництвами в Києві.

Фестиваль «Italia Festival Barocco»

23 жовтня –  4 листопада 2014 р. м. Київ

Восени 2014 року команду UKR Artists було запрошего до організації першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO, який відбувався з нагоди Головування Італії в Європейському Союзі, спільно з Посольством Італії та Італійського інституту культури в Україні.

В рамках фестивалю відбулося 12 заходів (концерти, майстер-класи, лекції), в яких взяли участь близько 30 італійських виконавців.

Фестиваль проходив у Національної філармонії України, в Андріївській церкві, а також охопив лекторії НМАУ ім. П. І. Чайковського, КНУ ім. Т. Шевченка та інших залів. Арт директором фестивалю стала пані Нансі Романо.

«4 X 4»

29 – 31 травня 2014 р. м. Київ, м. Тернопіль, м. Львів

У травні 2014 р. UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів в Україні міжнародну трилогію концетів під назвою “Чотири на Чотири” об’єднавши  Київський квартет саксофоністів  та квартет кларнетистів «Кларнетiссімо» у складі якого грають знамениті музиканти з Нідерландів, Швейцарії та Франції.

Цей концертний тур відбувався з нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря Тараса  Шевченка та Адольфа Сакса – легендарного бельгійського музиканта, винахідника саксофона.

Проект «4×4» відбувся на сценах Тернопільської філармонії та Національної філармонії України, а також у Львівській філармонії  в рамках міжнародного фестивалю “Віртуози”.

«Дні музики Мирослава Скорика»

13 вересня – 13 жовтня 2013 р. м. Київ

Восени 2013 року “Music-review Ukraine” організував історичний музичний проект, який не знав аналогів з часів Незалежності – міжнародний фестиваль «Дні музики Мирослава Скорика» з нагоди відзначення 75-річчя з дня народження легендарного українського композитора Мирослава Скорика.

Протягом місяця мистеці заходи відбувалися на головних музичних сценах Києва – у Національній Опері України, Національної філармонії України, Національній музичній академії України у який взяли участь музикати з декілької континентів світу.

«Уікенд Ювілярів»

1 – 2 грудня 2012 р. м. Київ, Національна академія мистецтв

В грудні 2012 року UKR Artisis організувала та провела проект «Уікенд Ювілярів» присвячений святкуванню ювілеїв стовпів сучасної української композиторської школи. Композитору Євгену Станковичу виповнилося 70 років, а композитору Валентину Сильвестрову – 75 років.

Два історичних ювілейних концерти об’єднали відомих українських виконавців, провідні колективи та яскравих молодих талантів України. Серед них: скрипалі Мирослава Которович, Богдана Півненко, Кирило Шарапов, струнний Квартет «Post Scriptum», камерні оркестри «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін) та «Київські Солісти» (диригент –Володимир Сіренко) та багато інших яскравих особистостей музичної України.

«GALA WEEKEND»

28 червня 2012 р. м. Київ

Влітку 2012 року UKR Artisis, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів великий святковий Гала концерт, як результат трирічної роботи Циклу “Music-review WEEKEND”, що протягом 2009-2012 років проходив у галереї АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв і зібрав плеяду видатних українських виконавців та колективів.

В концерті взяли участь ключові музиканти Циклу: легендарні композитори: Мирослав Скорик та Валентин Сильвестров, піаністи Геннадій Дем’янчук, Євген Ржанов, Олег Полянський, Квартет імені Лисенка, Київський Квартет саксофоністів, Квартет народних інструментів “Лабіринт”, камерний оркестр “Київські солісти” під орудою маестро Валодимира Сіренка, а також велика кількість молодих талантів.

«Vivere Memento»

14 – 26 червня 2010 р. м. Москва – м. Київ

В червні 2010 року UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” став організатором україно-російського фестиваль «Vivere Memento» присвячений вшануванню пам’яті відомого українського композиторуа Івана Карабиця.

Фестиваль відбувався у кращих залах Москви та Києва. Назву фестивалю дала вокально-симфонічна поема І. Карабиця на слова поета Івана Франка — Vivere Memento («Пам’ятай про життя»). Музичний форум було організовано спільно з  Російським центром науки та культури в Києві, Товариства Україна-Росія, Національної музичної академії України, Київського інституту музики та Форум «Класика».

«Music-review WEEKEND»

2009 – 2013 рр. м. Київ, галерея "Арт Хол"

«Music-review WEEKEND» – це перший повноцінний музичний проект, який було запроваджено концертним відділом Порталу «Music-review Ukraine», як постійний концертний майданчик  для популяризації академічної музики у столиці України та підтримки талановитих українських музикантів.

Концертні заходи проекту відувалися протягом 5 років у столичній галерея “Арт Хол” Фонду сприяння розвитку мистецтв, який став співорганізатором концертів.

Спонсорство

Спо́нсорство — діяльність як фізичних, так і юридичних осіб, з метою отримання якої-небудь матеріальної вигоди або прибутку для себе, або в обмін на рекламу.

Спонсор — індивідум або група, яка забезпечує підтримку, подібну до благодійника. Проте, на відміну від благодійності, спонсорування не носить безкорисливого характеру. Спонсорування може бути договірним, обмінюватися на рекламування з метою популяризації товару або юридичної особи.

Спонсор може забезпечувати купівлю або оренду устаткування для відомого спортсмена або спортивної команди в обмін на демонстрацію його торгової марки на екіпіруванні цього спортсмена або команди. Спонсор тим самим заробляє рейтинг, а підтримуваний заробляє гроші або інші матеріальні вигоди. Цей тип спонсорування, є популярним інструментом спонсорування в таких сферах як спортивні змагання, мистецтво, засоби масової інформації і добродійність.


Маркетинг

Ефективний маркетинг і підтримка є важливим компоненconsultingтм розвитку кар’єри виконавця. Ми допомогаємо артистам та нашим партнерам розробити грунтовну стратегію, а також надаємо консультативну та технічну допомогу у питаннях фото та відео зйомок, створенні PR компанії, розробки веб-сайтів та просування проекту у соціальні медіа.

Ми також розробляємо і виробляємо друковані та цифрові матеріали для організації повноцінної промоції гастрольного туру або проекту. Наше багаторічна взаємодія з національними та регіональними ЗМІ – є шляхом для створення професійного іміджу в очах громадскості та долучення до історії Музичної України…


Консалтинг

Тут коротко про консалтинг …