Організація подій


UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine”, славиться своєю здатністю створювати для своїх клієнтів в Україні значні культурно-мистецькі події світового рівня. Наша команда створює якції, які призначені спеціально для потужного та яскравого сприяння бренду наших клієнтів і сворення привабливих умов для контакту клієнта із зацікавленими сторонами у форматі національного прояву. Події можуть бути розроблені у вигляді унікального концерту, повноцінного фестивалю або національного гастрольного туру. Команда UKR Artists надає послуги з організації подія від А до Я і опікується кожним проектом від концепції до його цілковитого завершення і огляду.

Створені події:

Ансамбль “Amarillis” в Україні

22 – 27 вересня 2016 р. Київ, Івано-Франківськ, Харків

У вересні 2016 року UKR Artists стала організатором прем’єрного концертного туру в Україні знаменитого французького ансамблю “Амаріліс” (Amarillis).

Колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою “Вітер Безумства”.

У гастрольному турі в Україні, який відбувся за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, колектив виступив за участю чотирьох відомих учасників ансамблю. Це Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой),  Віолен Кошар (клавесин), Анабель Луї (віолончель) та Маіліс де Вілутре (сопрано).

Амаріліс

Мирослав Скорик у проекті “ТРИ С”

квітень – червень 2016 р. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Харків, Одеса

У 2016 року UKR Artists стала організатором Національного проекту «ТРИ С: Сильвестров-Скорик-Станкович» – унікального за ідеєю та масштабами акції, здатної об’єднати українську спільноту в єдину націю.

Цей культурно-митецького проект присвятили творчості найвідоміших сучасних композиторів України Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову, який триватиме упродовж 2016-17 років.

Перший етап проекту, який був присвячений постаті композитора Мирослава Скорика відбувся за сприяння Міністерства культури України, МГО “Асоціація платників податків України, за підтримки міських та обласних центрів України, та низки національних та міжнародних компаній, які виступили спонсорами.

Музика Першої Світової війни

31 березня – 5 квітня 2016 р. Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ

У березні – квітні 2016 року UKR Artists вперше у своїй міжнародній діяльності створила гастрольне турне за участю виключно іноземних виконавців. В проекті під назвою «Музика Першої Світової війни» взяли участь бельгійські артисти флейтист Тон Фрет та піаніст Вікторія Ільченко.

Музична подія, яка відбулася в 6-ти містах України, Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ, відбулася за підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні.

У програмі дуету Тона Фрета та Вероніки Ільченко звучали до і повоєнні твори початку XX століття. Цей період називають золотим століттям для флейти або «Прекрасної епохою». Музиканти виконали музику Дебюссі, Енеску, Шумана та ін.

Радісне свято весни

1 березня 2016 р. Національна опера України

1 березня у Національній опері України відбувся проект китайського мистецтва: «Радісне свято Весни».

До України в рамках міжнародного гастрольного туру завітали артисти Чженчжоуського театру опери та балету, представники найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou) з міста Денфен на території якої і розташований знаменитий буддійський храм , а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен.

Концерт відбувся за підтримки Міністерства культури Китайської Народної Республіки за сприяння Міністерства культури України та Посольства Китайської Народної Республіки спільно з Культурно-дослідницьким центром України та Китаю «Ланьхва».

“Magic Sax” у Києві

21 вересня 2015 р. Національна філармонія України

21 вересня у Національній філармонії України відбувся Міжнародний проект  “Magic Sax” за участю відомих українських музикантів та зірок світової сцени.

Цей концерт увійшов до трилогії міжнародних проектів для відзначення знаменної дати – 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів – одного з найтитулованіших колективів України.

У концерті взяли участь титулований квартет саксофоністів зі Швеції «NORDIC», найвідоміший саксофоніст Франції Клод Делангль, а також Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під керівництвом Народного артиста України маестро Володимира Сіренка.

Концерт відбуватиметься за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Франції в Україні, Французького Інституту в Україні, музичної компанії “SELMER-PARIS” та її представництва в Україні музичної компанії “Комора”.

«Музика Гії Канчелі»

14 травня 2015 р. м. Київ, Національна філармонія України

UKR Artists стала організатором міжнародного проекту «Музика Гії Канчелі», який відбувся 14 травня у Національній філармонії України в рамках святкування “Дня Європи” в Україні.

Музична подія відувалася з нагоди 80-річчя легендарного грузинського композитора Гії Канчелі та 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів за сприянням Міністерства культури України та за підтримки Посольств Бельгії, Грузії та Латвії.

У святковому концерті, який відбувся за присутності численних представників ЗМІ, дипломатичного корпусу, української та міжнародної бізнес еліти, взяли участь провідні українські музиканти і колективи зі світовим визнанням: Київський камерний оркестр під керуванням маестро Романа Кофмана, муніципальний камерний хор «Київ» під орудою хормейстера Миколи Гобдича та Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України (художній керівник Юрій Василевич)

Kancheli_80

День музики Дмитра Шостаковича

21 квітня 2015 р. м. Київ

У березні – квітні  2015 року UKR Artisis провів в Україні став ініціатором проведення міжнародного гастрольного туру присвяченого творчості видатного композитора ХХ ст. Дмитра Шостаковича. Ключовою подією став монографічний концерт музики Д. Шостаковича, який відбувся 21 квітня на сцені Колонного залу імені М.В. Лисенка Національної філармонії України.

Симфонія №10 прозвучала у виконанні Національного симфонічного оркестру України під керівництвом одного з найвідоміших український диригентів сучасності маестро Федіра Глущенка, А солістом всього концертного туру, який охопив, також, Одесу, Харків та Івано-Франківськ було запрошено відомого українського віолончеліста Олександра Пірієва. Саме у його виконанні прозвучить знаковий Другий віолончельний концерт Д. Шостаковича.

Міжнародний проект “НІКОЛИ ЗНОВУ”

29 листопада 2014 р. м. Київ

Після успішного проведення восени 2014 року першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні команду UKR Artisis  було запрошего до організації міжнародного мистецького проекту “НІКОЛИ ЗНОВУ”, який був організований до відзначення 100-х роковин Першої світової війни (1914-2014).

Міжнародна музична акція була організована за ініціативи Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури, Національною оперою України та іншими іноземними дипломатичними представництвами в Києві.

Твором для цього проекту було обрано “Реквієм” Джузеппе Верді, який було виконано  міжнародним складом солістів: Оксана Крамарєва (сопрано, Україна), Магдалена Ідзік (мецо-сопрано, Польща), Бойко Цветанов (тенор, Болгарія, Швейцарія), (бас, Італія). Чотирьох солістів супроводжував Симфонічний оркестр Національної опери України і три провідні українські хори: Хор Національної опери України, Національна заслужена академічна капела України “Думка” та Студентський хор Національної музичної академії України П. І. Чайковського. Диригентом було запрошено маестро Миколу Дядюру.

Фестиваль «Italia Festival Barocco»

23 жовтня –  04 листопада 2014 р. м. Київ

Восени 2014 року команду UKR Artisis  було запрошего до організації першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO, який відбувався з нагоди Головування Італії в Європейському Союзі, спільно з Посольством Італії та Італійського інституту культури в Україні.

В рамках фестивалю відбулося 12 заходів (концерти, майстер-класи, лекції), в яких взяли участь близько 30 італійських виконавців.

Відкрив фестиваль всесвітньо відомий скрипаль віртуоз Стефано Монтанарі разом зі знаменитим ансамблем «Академія Bizantina». Серед інших учасників фестивалю були: ансамблі «Festina Lente» та «IL SOGNO BAROCCO», український камерний хор «Кредо», соліст з унікальним голосом – контр-тенор Алессандро Карміньяні та ін.. Публіка мала можливість почути звучання автентичних інструментів епохи бароко: теорби, лютні, клавесина, барокової скрипки, контрабасу та віоли да гамба.

Фестиваль проходив у Національної філармонії України, в Андріївській церкві, а також охопив лекторії НМАУ ім. П. І. Чайковського, КНУ ім. Т. Шевченка та інших залів. Арт директором фестивалю стала пані Нансі Романо.

«4 X 4»

29 – 31 травня 2014 р. м. Київ, м. Тернопіль, м. Львів

У травні 2014 року UKR Artisis, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів в Україні міжнародну трилогію концетів під назвою “Чотири на Чотири” об’єднавши  Київський квартет саксофоністів  та міжнародний квартет кларнетистів «Кларнетiссімо» у складі якого грають видатні музиканти з Нідерландів, Швейцарії та Франції.

Цей концертний тур відбувався з нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря Тараса  Шевченка та Адольфа Сакса – легендарного бельгійського музиканта, винахідника саксофона.

Проект «4×4» був  організований у співпраці з дипломатичними місіями в Україні, культурними та благодійними фондами, міжнародними компаніями та меценатами. Музиканти проектву виступили  на сценах Тернопільської філармонії та Національної філармонії України, а також у Львівській філармонії  в рамках міжнародного фестивалю “Віртуози”.

«Дні музики Мирослава Скорика»

13 вересня – 13 жовтня 2013 р. м. Київ

Восени 2013 року “Music-review Ukraine” організував історичний музичний проект, який не знав аналогів з часів Незалежності – міжнародний фестиваль «Дні музики Мирослава Скорика» з нагоди відзначення 75-річчя з дня народження легендарного українського композитора Мирослава Скорика.

Протягом місяця мистеці заходи відбувалися на головних музичних сценах Києва – у Національній Опері України, Національної філармонії України, Національній музичній академії України у який взяли участь музикати з декілької континентів світу.

«Уікенд Ювілярів»

1–2 грудня 2012 р. м. Київ

В грудні 2012 року UKR Artisis організувала та провела проект «Уікенд Ювілярів» присвячений святкуванню ювілеїв стовпів сучасної української композиторської школи. Композитору Євгену Станковичу виповнилося 70 років, а композитору Валентину Сильвестрову – 75 років.

Два історичних ювілейних концерти відбулися за підтримки Міністерства культури України та сприяння Національної спілки композиторів України у приміщенні Національної Академії мистецтв України (вул. Воровського, 20) у яких взяли участь відомі українські виконавці, провідні колективи і найяскравіші молоді таланти України. Серед них: скрипалі Мирослава Которович, Богдана Півненко, Кирило Шарапов, струнний Квартет «Post Scriptum», камерні оркестри «Київська Камерата» (диригент Валерій Матюхін) та «Київські диригент Володимир Сіренко) та багато інших яскравих особистостей музичної України.

Цей проект став яскравою демонстрацією високої культури України в очах шанувальників класичної музики і творчості відомих ювілярів та численних представників дипломатичних місій, які відвідали ці концерти.

«GALA WEEKEND»

28 червня 2012 р. м. Київ

Влітку 2012 року UKR Artisis, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів великий святковий Гала концерт, як результат трирічної роботи Циклу “Music-review WEEKEND”, що протягом 2009-2012 років проходив у галереї АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв і зібрав плеяду видатних українських виконавців та колективів.

В концерті взяли участь ключові музиканти Циклу: легендарні композитори: Мирослав Скорик та Валентин Сильвестров, піаністи Геннадій Дем’янчук, Євген Ржанов, Олег Полянський, Квартет імені Лисенка, Київський Квартет саксофоністів, Квартет народних інструментів “Лабіринт”, камерний оркестр “Київські солісти” під орудою маестро Валодимира Сіренка, а також велика кількість молодих талантів.

«Vivere Memento»

14 – 26 червня 2010 р. м. Москва – м. Київ

В червні 2010 року UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” став організатором україно-російського фестиваль «Vivere Memento» присвячений вшануванню пам’яті відомого українського композиторуа Івана Карабиця.

Фестиваль відбувався у кращих залах Москви та Києва. Назву фестивалю дала вокально-симфонічна поема І. Карабиця на слова поета Івана Франка — Vivere Memento («Пам’ятай про життя»). Музичний форум було організовано спільно з  Російським центром науки та культури в Києві, Товариства Україна-Росія, Національної музичної академії України, Київського інституту музики та Форум «Класика».

«Music-review WEEKEND»

жовтень 2009 –  литопад 2012 рр. м. Київ

Тут КОРОТКИЙ опис проекту…

Спонсорство

Тут коротко про спонсорство …


Маркетинг

Ефективний маркетинг і підтримка є важливим компоненconsultingтм розвитку кар’єри виконавця. Ми допомогаємо артистам та нашим партнерам розробити грунтовну стратегію, а також надаємо консультативну та технічну допомогу у питаннях фото та відео зйомок, створенні PR компанії, розробки веб-сайтів та просування проекту у соціальні медіа. Ми також розробляємо і виробляємо друковані та цифрові матеріали для організації повноцінної промоції гастрольного туру або проекту. Наше багаторічна взаємодія з національними та регіональними ЗМІ – є шляхом для створення професійного іміджу в очах громадскості та долучення до історії Музичної України…


Консалтинг

Тут коротко про консалтинг …