Організація подій


UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine”, славиться своєю здатністю створювати для своїх клієнтів в Україні значні культурно-мистецькі події світового рівня. Наша команда створює якції, які призначені спеціально для потужного та яскравого сприяння бренду наших клієнтів і сворення привабливих умов для контакту клієнта із зацікавленими сторонами у форматі національного прояву. Події можуть бути розроблені у вигляді унікального концерту, повноцінного фестивалю або національного гастрольного туру. Команда UKR Artists надає послуги з організації подія від А до Я і опікується кожним проектом від концепції до його цілковитого завершення і огляду.

Створені події:

Концерт «Різдвяний Бах»

26 грудня, 2018 Київ, Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського

Яскравою крапкою музичного року став святковий концерт «Різдвяний Бах», який відбувся на честь 333-річчя легендарного німецького композитора Й.-С. Баха.

UKR Artists об’єднав на одній сцені відомих солістів та музичні колективи у своєрідному «Бахівському марафоні»,  заради того, щоб у форматі нон-стоп виконати епохальні твори найвідомішого композитора світу.

Поєднавши містичний символізм незвичної дати та магічну музику епохи бароко, зірковий склад учасників концерту подарував справжній різдвяний вир емоцій, що зачарували і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.

Концерт польсько-українського естрадного оркестру

17 листопада, 2018 Київ, 32JazzClub

У листопаді, в Києві, за ініціативи Польського інституту імені Адама Міцкевича, UKR Artists стала співорганізатором  концерту новоствореного експериментального ансамблю – Польсько-український естрадний оркестр.

Проект став результатом творчої колаборації українських та польських митців, які протягом п’яти днів, шляхом майстер-класів та репетицій, експериментували над створенням музики до поезії представників сучасної української літератури.

Ідея проекту полягає в тому, щоб створити колектив, який міг би бути одночасно цікавий як українській, так і польській масовій аудиторії, щоб презентувати широкому загалу слухачів талановитих музикантів молодого покоління, які мають в своєму творчому доробку багато досягнень в царині музики, а також спонукати українських та польських митців до співтворчості та експериментів.

Міжнародний проект «Романтична опера – Найвідоміші ліричні арії»

червень,2018 Київ, Харків

У червні, за ініціативи Французького Інституту в Україні, UKR Artists виступила співорганізатором турне  португальської співачки Ельвіри де Паіва і Пона (лірико-колоратурне сопрано) та французького співака Кентена Дежоржа (тенор).

Концертні програми у Києві та Харкові стали справжнім подарунком всім шанувальникам оперного мистецтва, бо вічна тема Кохання лунала під час виконання  талановитими співаками знаменитих творів Пуччіні, Верді, Бізе, Оффенбаха, Гуно.

Франко-португальський дует зумів передати всі найтонші нюанси вічних почуттів та переживань людини, об’єднавши всіх українських шанувальників високого мистецтва прекрасною романтичною музикою

Гастрольний тур «Мирослав Скорик в стилі джаз»

26 лютого - 21 жовтня 2018 Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Калуш,Рівне

UKR Artists у 2018 році організувала великий гастрольний тур в Україні під назвою “Мирослав Скорик в стилі джаз», в рамках якого відбулося 9 концертів авторської джазової  музики легендарного українського композитора.

Унікальною ознакою проекту стала участь композитора у якості диригента.

Концерти відбувалися за участю блискучого львівського фортепіанного дуету Мирослава Драгана і Оксани Рапіти та віолончеліста Олександра Пірієва.

Ще одним дарунком шанувальникам творчості Маестро став 16-ти трековий компакт-диск «Мирослав Скорик у стилі джаз», презентація якого відбувалася саме під час аншлагових концертів в форматі автограф-сесій.

Проект «Nova Sinfonietta ArtConnect»

1 жовтня, 5 грудня - 2018 Харків

Восени UKR Artists стала організатором проекту «Nova Sinfonietta ArtConnect», головною метою якого є творча колаборація таланатовитих музикантів харківського камерного оркестру «Nova Sinfonietta» та провідних оркестрів України.

1 жовтня, у Міжнародний день Музики, у Харківській філармонії відбувся перший неакадемічний марафон класики, коли одночасно на сцені одного з найкращих залів України зіграли знамениті твори Чайковського і Шопена та авангардну музику  українського композитора Валентина Сильвестрова Національний камерний ансамбль “Київські солісти” та оркестр “Nova Sinfonietta”.

Диригував творчою колаборацією ініціатор проекту –американський диригент і піаніст українського походження Станіслав Христенко.

А вже у грудні, до музикантів «Nova Sinfonietta» долучився Камерний оркестр Одеської філармонії, і вже лунали легендарні твори ГайднаШостаковича та Густава Холста.

Проект «Музика Незалежності»: Трилогія концертів до 100-річчя Незалежності Польщі та України

Вересень, жовтень, грудень - 2018 Київ

Протягом трьох місяців у Києві тривав міжнародний проект: трилогія «Музика Незалежності», що об’єднав в собі три концерти, приурочені до 100-річчя відновлення Незалежності, які у 2018 році відзначили Україна та Польща.

За ініціативи автора проекту та диригента Романа Реваковича, агенція UKR Artists стала співорганізатором цього проекту у питаннях менеджменту, PR та рекламної складової концертів.

Знаковою подією трилогії став концерт за участю найвідомішого композитора Польщі Кшиштофа Пендерецького, який особисто диригував своїм монументальним твором «Credo».

Гастрольний тур французького квартету Elysée

25-29 жовтня,2018 Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ

У жовтні 2018 UKR Artists стала організатором турне в Україні французького квартету Elysée.

Музиканти виступили у 4-х містах: Києві, Львові, Рівному та Івано-Франківську.

Українські шанувальники музичного мистецтва отримали нагоду насолодитися віртуозною грою знаменитого французького ансамблю, який презентував публіці вишукані Квартети знаменитих французьких митців –  Шарля Гуно і Клода Дебюссі, а також два емоційних опуси – незавершені Квартети Сергія Рахманінова.

Родзинкою концертів гастрольного туру стало виконання французьким ансамблем музики відомого українського  композитора –Валентина Сильвестрова.

Міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest-2018

14 -29 березня, 2018 Харків

У березні 2018 UKR Artists, на запрошення всесвітньовідомого піаніста Станіслава Христенка, стала співорганізатором нового музичного фестивалю KharkivMusicFest – у форматі продюсування, менеджменту, PR та рекламної складової 7 -ми грандіозних концертів, численних освітніх та соціальних заходів.

У програмі фестивалю були представлені симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України.

В рамках KharkivMusicFest було реалізовано й низку спецпроектів. Зокрема, безспецедентною подією фестивалю став концерт до 333-річчя від дня народження Й.-С. Баха: менеджмент UKR Artists зібрав унікальний склад фестивального оркестру з 28 найвідоміших музикантів-солістів та концертмейстерів головних оркестрів країни.

 

 

Міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика»

13 липня 2018 року - 13 липня 2019 року Україна, Європа

Протягом 2018-2019 років, до 80-річчя видатного українського композитора Мирослава Скорика, UKR Artists ініціювала проведення низки культурно-мистецьких заходів.

Грандіозний міжнародний проект розпочався 13 липня, у День народження Маестро, у Львівській Опері, балетом «Повернення Баттерфляй”. Протягом  2018 року відбулося понад 20 різноманітних заходів в різних містах України та Стокгольмі (Швеція), присвячених творчості українського класика.

Знаковим став концерт під назвою «Прем’єра – Вечір Концертів Мирослава Скорика», під час якого Президент України Петро Порошенко, офіційно надав Львівській філармонії статус «національної».

У 2019 міжнародний проект продовжиться ще більш грандіозними мистецькими заходами як в Україні, так і у низці європейських країн.

Міжнародний проект «Шляхи Дружби. Равенна – Київ»

01 липня, 2018 Київ, Софійська площа

Проект «Шляхи Дружби. Равенна – Київ» започаткований видатним італійським диригентом Рікардо Муті задля вшановання пам’яті жертв найтрагічніших подій сучасності. Національна концертна агенція UKR Artists, вперше у своїй діяльності, долучилася до створення міжнародного музичного проекту, що мав на меті важливу гуманітарну та миротворчу місію.

Загалом, на одній сцені під час концерту знаходилося понад 300 учасників, а слухали це грандіозне дійство – понад 20 тисяч слухачів. В проекті взяли участь відомий американський актор Джон Малкович та українські оперні зірки Людмила Монастирська і Сергій Магера.

На Софійській площі в цей день прозвучала неперевершена музика Джузеппе Верді (від Stabat Mater до Te Deum і до “Набукко”), а також симфонічна поема “Портрет Лінкольна” Аарона Копленда, у ролі читця-декламатора в якій виступив Джон Малкович.

 

 

Джесі Мебуну в Україні

30 жовтня – 3 листопада 2017 р. Київ, Ніжин, Полтава, Житомир

Восени 2017 року UKR Artists стала організатором концертного туру в Україні відомої французької піаністки Джесі Мебуну (Jessie Mebounou).

У гастрольному турне в Україні, яке відбулося в рамках міжнародної серії “Master Piano” за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, талановита музикант франко-тоголезького походження, виконала спеціану програму з творів композиторів ХХ ст.: К. Дебюссі та М. Файнберга, а також твори Й. С. Баха та знаного українського композитора – ювіляра 2017 року В. Сильвестрова.

Молода піаністка є спеціалістом саме в музиці ХХ ст., що підтверджується численними перемогами на конкурсах: спеціальний приз Артюра Лурьє (2014 р.), гран-прі фестивалю-конкурсу сучасної музики в Парижі (2015 р.).

Мебуну

Клод Делангль в Україні

25 – 29 квітня 2017 р. Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків

У квітні 2017 року UKR Artists стала організатором прем’єрного концертного туру в Україні найвідомішого саксофоніста Франції Клода Делангля (Claude Delangle).

У гастрольному турне в Україні, який відбувся в рамках фестивалю “Французька весна” за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, знамений музикант, професор Паризької консерваторії Клод Делангль виступив у дуеті з не менш відомим українським мущикантом – піаністом, заслуженим артистом України Геннадієм Дем’янчуком.

У програмі концертного туру під назвою “Magic Sax” прозвучали твори Й.Брамса, К.Дебюссі, Е.Вілла-Лобоса, А.П’яццолли, Б.Бартока та М.Скорика.

День Короля Бельгії

15 листопада 2016 р. Національна філармонія України

У листопаді 2016 року UKR Artists стала співорганізатором головного Національного свята Бельгії Дня Короля за участю знаменитого бельгійського ансамблю «Het Collectief».

День Короля відзначається в Бельгії з 1866 р. Свято було засновано королем Леопольдом II саме 15 листопада. В Україні цей день відзначається щорічно ексклюзивними концертами за участю відомих музикантів Бельгії, як символ міжкультурного порозуміння людей різних націй і народів, миру і взаємної доброзичливості.

Цього року в Україну запросили відомий ансамбль «Het Collectief». В його основному складі 5 музикантів, які створюють те неповторне звучання, яке досягається поєднанням струнних, духових інструментів та фортепіано.

Євген Станкович у проекті “ТРИ С”

жовтень – грудень 2016 р. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Коломия, Харків

У жовтні 2016 року UKR Artists розпочав другий етап Національного проекту «ТРИ С: Сильвестров-Скорик-Станкович» – унікального за ідеєю та масштабами акції, здатної об’єднати українську спільноту в єдину націю.

Цей культурно-митецького проект присвятили творчості найвідоміших сучасних композиторів України Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову, який триватиме упродовж 2016-17 років.

Другий етап проекту, який був присвячений постаті композитора Євгена Станковича відбувся за сприяння Міністерства культури України, МГО “Асоціація платників податків України, за підтримки міських та обласних центрів України, та низки національних та міжнародних компаній, які виступили спонсорами.

Ансамбль “Amarillis” в Україні

22 – 27 вересня 2016 р. Київ, Івано-Франківськ, Харків

У вересні 2016 року UKR Artists стала організатором прем’єрного концертного туру в Україні знаменитого французького ансамблю “Амаріліс” (Amarillis).

Колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою “Вітер Безумства”.

У гастрольному турі в Україні, який відбувся за підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького Інституту в Україні, колектив виступив за участю чотирьох відомих учасників ансамблю. Це Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой),  Віолен Кошар (клавесин), Анабель Луї (віолончель) та Маіліс де Вілутре (сопрано).

Амаріліс

Мирослав Скорик у проекті “ТРИ С”

квітень – червень 2016 р. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Харків, Одеса

У 2016 року UKR Artists стала організатором Національного проекту «ТРИ С: Сильвестров-Скорик-Станкович» – унікального за ідеєю та масштабами акції, здатної об’єднати українську спільноту в єдину націю.

Цей культурно-митецького проект присвятили творчості найвідоміших сучасних композиторів України Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову, який триватиме упродовж 2016-17 років.

Перший етап проекту, який був присвячений постаті композитора Мирослава Скорика відбувся за сприяння Міністерства культури України, МГО “Асоціація платників податків України, за підтримки міських та обласних центрів України, та низки національних та міжнародних компаній, які виступили спонсорами.

Музика Першої Світової війни

31 березня – 5 квітня 2016 р. Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ

У березні – квітні 2016 року UKR Artists вперше у своїй міжнародній діяльності створила гастрольне турне за участю виключно іноземних виконавців. В проекті під назвою «Музика Першої Світової війни» взяли участь бельгійські артисти флейтист Тон Фрет та піаніст Вікторія Ільченко.

Музична подія, яка відбулася в 6-ти містах України, Дніпропетровськ, Харків, Глухів, Тростянець, Суми, Київ, відбулася за підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні.

У програмі дуету Тона Фрета та Вероніки Ільченко звучали до і повоєнні твори початку XX століття. Цей період називають золотим століттям для флейти або «Прекрасної епохою». Музиканти виконали музику Дебюссі, Енеску, Шумана та ін.

Радісне свято весни

1 березня 2016 р. Національна опера України

1 березня у Національній опері України відбувся проект китайського мистецтва: «Радісне свято Весни».

До України в рамках міжнародного гастрольного туру завітали артисти Чженчжоуського театру опери та балету, представники найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou) з міста Денфен на території якої і розташований знаменитий буддійський храм , а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен.

Концерт відбувся за підтримки Міністерства культури Китайської Народної Республіки за сприяння Міністерства культури України та Посольства Китайської Народної Республіки спільно з Культурно-дослідницьким центром України та Китаю «Ланьхва».

“Magic Sax” у Києві

21 вересня 2015 р. Національна філармонія України

21 вересня у Києві  відбувся другий етап проекту “Magic Sax

Цей концерт увійшов до трилогії міжнародних концертів для відзначення знаменної дати – 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів – одного з найтитулованіших колективів України.

У концерті взяли участь знаменитий квартет саксофоністів зі Швеції «NORDIC», найвідоміший саксофоніст Франції Клод Делангль, а також Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України (диригент В. Сіренко).

Подія відбулася за підтримки Посольства Швеції та Франції в Україні, Французького Інституту в Україні, музичної компанії “SELMER-PARIS” та її представництва в Україні музичної компанії “Комора”.

«Музика Гії Канчелі»

14 травня 2015 р. Національна філармонія України

UKR Artists стала організатором міжнародного проекту «Музика Гії Канчелі», який відбувся 14 травня у Національній філармонії України в рамках святкування “Дня Європи” в Україні.

Музична подія відувалася з нагоди 80-річчя легендарного грузинського композитора Гії Канчелі та 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів за сприянням Міністерства культури України та за підтримки Посольств Бельгії, Грузії та Латвії.

У історичному концерті взяли участь провідні українські музиканти і колективи зі світовим визнанням: Київський камерний оркестр (диригент – Роман Кофман), муніципальний камерний хор «Київ» (хормейстер – Микола Гобдич) та Київський квартет саксофоністів (художній керівник – Юрій Василевич)

Kancheli_80

День музики Дмитра Шостаковича

21 квітня 2015 р. Національна філармонія України

Весною 2015 р. UKR Artists став ініціатором проведення міжнародного гастрольного туру присвяченого творчості видатного композитора ХХ ст. Дмитра Шостаковича.

Ключовою подією став монографічний концерт музики Д. Шостаковича, який відбувся 21 квітня на сцені Колонного залу імені М.В. Лисенка Національної філармонії України.

Симфонія №10 прозвучала у виконанні Національного симфонічного оркестру України під керівництвом одного з найвідоміших український диригентів сучасності маестро Федіра Глущенка. Солістом концертного туру, який охопив, також, Одесу, Харків та Івано-Франківськ було запрошено відомого українського віолончеліста Олександра Пірієва. Саме у його виконанні прозвучить знаковий Другий віолончельний концерт Д. Шостаковича.

Міжнародний проект “НІКОЛИ ЗНОВУ”

29 листопада 2014 р. Національна опера України

Після успішного проведення восени 2014 року першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні команду UKR Artists було запрошего до організації міжнародного мистецького проекту “НІКОЛИ ЗНОВУ”, який був організований до відзначення 100-х роковин Першої світової війни (1914-2014).

Твором для цього проекту було обрано “Реквієм” Дж. Верді, який було виконано  міжнародним складом солістів: Оксана Крамарєва (сопрано, Україна), Магдалена Ідзік (мецо-сопрано, Польща), Бойко Цветанов (тенор, Болгарія, Швейцарія), (бас, Італія). 

Міжнародна музична акція була організована за ініціативи Посольства Італії та Італійського інституту культури в Україні спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури, Національною оперою України та іншими іноземними дипломатичними представництвами в Києві.

Фестиваль «Italia Festival Barocco»

23 жовтня –  4 листопада 2014 р. м. Київ

Восени 2014 року команду UKR Artists було запрошего до організації першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO, який відбувався з нагоди Головування Італії в Європейському Союзі, спільно з Посольством Італії та Італійського інституту культури в Україні.

В рамках фестивалю відбулося 12 заходів (концерти, майстер-класи, лекції), в яких взяли участь близько 30 італійських виконавців.

Фестиваль проходив у Національної філармонії України, в Андріївській церкві, а також охопив лекторії НМАУ ім. П. І. Чайковського, КНУ ім. Т. Шевченка та інших залів. Арт директором фестивалю стала пані Нансі Романо.

«4 X 4»

29 – 31 травня 2014 р. м. Київ, м. Тернопіль, м. Львів

У травні 2014 р. UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів в Україні міжнародну трилогію концетів під назвою “Чотири на Чотири” об’єднавши  Київський квартет саксофоністів  та квартет кларнетистів «Кларнетiссімо» у складі якого грають знамениті музиканти з Нідерландів, Швейцарії та Франції.

Цей концертний тур відбувався з нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря Тараса  Шевченка та Адольфа Сакса – легендарного бельгійського музиканта, винахідника саксофона.

Проект «4×4» відбувся на сценах Тернопільської філармонії та Національної філармонії України, а також у Львівській філармонії  в рамках міжнародного фестивалю “Віртуози”.

«Дні музики Мирослава Скорика»

13 вересня – 13 жовтня 2013 р. м. Київ

Восени 2013 року “Music-review Ukraine” організував історичний музичний проект, який не знав аналогів з часів Незалежності – міжнародний фестиваль «Дні музики Мирослава Скорика» з нагоди відзначення 75-річчя з дня народження легендарного українського композитора Мирослава Скорика.

Протягом місяця мистеці заходи відбувалися на головних музичних сценах Києва – у Національній Опері України, Національної філармонії України, Національній музичній академії України у який взяли участь музикати з декілької континентів світу.

«Уікенд Ювілярів»

1 – 2 грудня 2012 р. м. Київ, Національна академія мистецтв

В грудні 2012 року UKR Artisis організувала та провела проект «Уікенд Ювілярів» присвячений святкуванню ювілеїв стовпів сучасної української композиторської школи. Композитору Євгену Станковичу виповнилося 70 років, а композитору Валентину Сильвестрову – 75 років.

Два історичних ювілейних концерти об’єднали відомих українських виконавців, провідні колективи та яскравих молодих талантів України. Серед них: скрипалі Мирослава Которович, Богдана Півненко, Кирило Шарапов, струнний Квартет «Post Scriptum», камерні оркестри «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін) та «Київські Солісти» (диригент –Володимир Сіренко) та багато інших яскравих особистостей музичної України.

«GALA WEEKEND»

28 червня 2012 р. м. Київ

Влітку 2012 року UKR Artisis, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” провів великий святковий Гала концерт, як результат трирічної роботи Циклу “Music-review WEEKEND”, що протягом 2009-2012 років проходив у галереї АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв і зібрав плеяду видатних українських виконавців та колективів.

В концерті взяли участь ключові музиканти Циклу: легендарні композитори: Мирослав Скорик та Валентин Сильвестров, піаністи Геннадій Дем’янчук, Євген Ржанов, Олег Полянський, Квартет імені Лисенка, Київський Квартет саксофоністів, Квартет народних інструментів “Лабіринт”, камерний оркестр “Київські солісти” під орудою маестро Валодимира Сіренка, а також велика кількість молодих талантів.

«Vivere Memento»

14 – 26 червня 2010 р. м. Москва – м. Київ

В червні 2010 року UKR Artists, як концетний підрозіл Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine” став організатором україно-російського фестиваль «Vivere Memento» присвячений вшануванню пам’яті відомого українського композиторуа Івана Карабиця.

Фестиваль відбувався у кращих залах Москви та Києва. Назву фестивалю дала вокально-симфонічна поема І. Карабиця на слова поета Івана Франка — Vivere Memento («Пам’ятай про життя»). Музичний форум було організовано спільно з  Російським центром науки та культури в Києві, Товариства Україна-Росія, Національної музичної академії України, Київського інституту музики та Форум «Класика».

«Music-review WEEKEND»

2009 – 2013 рр. м. Київ, галерея "Арт Хол"

«Music-review WEEKEND» – це перший повноцінний музичний проект, який було запроваджено концертним відділом Порталу «Music-review Ukraine», як постійний концертний майданчик  для популяризації академічної музики у столиці України та підтримки талановитих українських музикантів.

Концертні заходи проекту відувалися протягом 5 років у столичній галерея “Арт Хол” Фонду сприяння розвитку мистецтв, який став співорганізатором концертів.

Спонсорство

Спо́нсорство — діяльність як фізичних, так і юридичних осіб, з метою отримання якої-небудь матеріальної вигоди або прибутку для себе, або в обмін на рекламу.

Спонсор — індивідум або група, яка забезпечує підтримку, подібну до благодійника. Проте, на відміну від благодійності, спонсорування не носить безкорисливого характеру. Спонсорування може бути договірним, обмінюватися на рекламування з метою популяризації товару або юридичної особи.

Спонсор може забезпечувати купівлю або оренду устаткування для відомого спортсмена або спортивної команди в обмін на демонстрацію його торгової марки на екіпіруванні цього спортсмена або команди. Спонсор тим самим заробляє рейтинг, а підтримуваний заробляє гроші або інші матеріальні вигоди. Цей тип спонсорування, є популярним інструментом спонсорування в таких сферах як спортивні змагання, мистецтво, засоби масової інформації і добродійність.


Маркетинг

Ефективний маркетинг і підтримка є важливим компоненconsultingтм розвитку кар’єри виконавця. Ми допомогаємо артистам та нашим партнерам розробити грунтовну стратегію, а також надаємо консультативну та технічну допомогу у питаннях фото та відео зйомок, створенні PR компанії, розробки веб-сайтів та просування проекту у соціальні медіа.

Ми також розробляємо і виробляємо друковані та цифрові матеріали для організації повноцінної промоції гастрольного туру або проекту. Наше багаторічна взаємодія з національними та регіональними ЗМІ – є шляхом для створення професійного іміджу в очах громадскості та долучення до історії Музичної України…


Консалтинг

Тут коротко про консалтинг …