День музики Ференца Ліста

24 жовтня

19:00, Неділя

Харківська філармонія

Харків

120 - 300

Купити квиток

 Ференц Ліст – визнаний геній фортепіано, і його музика  завжди даруватиме яскраві враження. 

Цього року музичний світ відзначає 210-річчя від дня народження славетного митця.  З цієї нагоди Національна концертна агенція «UKR Artists» організовує проєкт “Дні Музики Ліста”: трилогію концертів в Україні за участі найвідоміших піаністів нашої країни. Концерти відбудуться в Києві, Харкові та Львові.

24 жовтня концерт у Харкові – унікальна подія для всіх шанувальників класики, фортепіано і самого Ліста: СПРАВЖНЄ МУЗИЧНЕ СВЯТО.

Цей вечір у Харківській філармонії, на одній з найкращих сцен України, об’єднає знаменитих піаністів Києва та столиці Слобожанщини. 

Відкриють концерт музиканти знаменитого фортепіанного дуету “Kiev Piano Duo” Дмитро Таванець та Олександра Зайцева. У їхньому виконанні прозвучать найвідоміші твори Ференца Ліста в чотири руки, серед них – легендарна Друга Рапсодія.  

Родзинкою концерту стане виконання віртуозного Першого фортепіанного концерту Ліста за участю симфонічного оркестру Харківської філармонії під орудою маестро Юрія Янка. Солістка – заслужена артистка України, харків’янка Анна Сагалова. 

Справжня Романтика, натхненна і віртуозна. Все це – “День Музики Ференца Ліста” у Харкові! Лише один вечір. Не пропустіть!

Більше

Більше подій в вашому місті

Польська музика в Україні Харків

09 жовтня

, 

Великий зал Харківської філармонії

120 - 300

Більше

Ніч в опері

02 вересня

18:00:00, Субота

Харківська філармонія. Велика зала

Харків

100 - 300

Більше

Скорик – Мусоргський Харків

18 вересня

20:00:00, Субота

Харківська філармонія

Харків

100 - 250

Більше