Бряц-Band

Ансамбль

Ансамбль народних музичних інструментів

Біографія

«Бряц Бенд» – український інструментальний ансамбль, який працює в стилях класичний кросовер (Classical Crossover) і інді фольк (Indie Folk).

Протягом 10 років музиканти створюють авторські композиції та унікальні аранжування, в основі яких відомі класичні твори та народна музика Світу. Музиканти Бряц – Бенду демонструють неймовірну віртуозність та оригінальність музичної думки.

Унікальним можна назвати і склад ансамблю: це електро «Рок Балалайка» – перший в світі музичний інструмент, який з’явився завдяки творчим експериментам музикантів. Завдяки поєднанню з оригінальною “акустичною” балалайкою, кнопковим акордеоном (баяном) та ударними в арсеналі віртуозів, як академічний репертуар, так і джазова музика і  навіть сучасний стиль, як поп-рок.

За час свого існування музиканти випустили 4 СD альбому, стали лауреатами кількох великих міжнародних конкурсів, серед яких перемога (Гран-прі) на престижному міжнародному конкурсу в Кастельфидардо (Італія), також є постійними учасниками неймовіної кількості світових фестівалей в Європі, Азії, Північній та Південній Америці.

У складі Бряц – Бенду грають: Євген Казанцев (балалайка прима, електро балалайка), Олег Шаман  (бас-балалайка), Сергій Троценко – (кнопоковий акордеон) та Андрій Чайка (ударні, перкусія).

Відео

Фото