«БАХ – П’ЯЦЦОЛЛА: Мистецтво фуги»

14 березня, за підтримки Національної концертної агенції UKR Artists , до Ніжина завітав знаменитий колектив – Квартет баяністів імені М. Різоля.  Традиційно, квартет у своїх виступах дивує публіку незвичним поєднанням творів композиторів різних епох і стилів. Цього разу музиканти вирішили об’єднати в одному концерті два світи – музику Ікони Бароко Йогана Себастьяна Баха з музикою Короля Танго Астора П’ццолли.


Бо ж Бах – це «мистецтво досконалості», а П’яццолла, в свою чергу, це –  «мистецтво пристрасті». Об’єднавши їх, неодмінно отримаєте коктейль з незабутніх емоцій та почуттів: тут і солодкий смак кохання, і гіркі ноти розчарування, і терпкі вкраплення суму, і гострі «перчинки» пристрасті…

Як ви гадаєте, чи писав Бах танго? Так, дивне запитання. Звичайно, що не писав, хоча писав геніальні фуги. А от Астор П’яццолла і фуги писав, і танго! І робив це дуже витончено і майстерно, що і продемонстрували музиканти цього вечора.

Окрасою свята Музики в цей день на сцені була Єлізавета Ліпітюк – солістка Національної філармонії України та лауреат численних міжнародних конкурсів. Завдяки чому, звичайний весняний вечір для шанувальників класичної музики перетворився на запальну та пристрасну зустріч зі справжнім мистецтвом, досконалості якому немає меж.