BachJazzQuartet: унікальні концерти найкращих джазових музикантів у Києві та Вінниці

За підтримки Національної концертної агенції UKR Artists, 19 листопада у Києві та 20 листопада у Вінниці, виступить BachJazzQuartet – спільний проект найкращих джазових музикантів України, що був створений на початку 2018, у рік 333-річного ювілею великого німецького композитора Й.-С. Баха.

Ідейним натхненником створення джаз-бенду став саксофоніст-віртуоз Олександр Рукомойников, яскравий та неординарний музичний експериментатор, який  вирішив поєднати музику класика та джазові стандарти. Синергетичний музичний коктейль вийшов настільки потужним, що вже у березні 2018 року в рамках Міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest відбувся  перший виступ новоствореного квартету.

BachJazzQuartet – жива формація, що періодично оновлює свій склад, але постійними її учасниками, від моменту створення, є киянин Олександр Рукомойников та харків’янин Сергій Давидов, що є чи не найвідомішими джазменами України, які давно підкорили серця меломанів, навіть, в Європі та Америці, де постійно виступають на найпрестижніших джазових фестивалях.

Наразі, до складу квартету входять ще два, не менш відомі, джазові музиканти контрабасист Антон Жуков та барабанщик Євген Селезньов, перший з яких наразі працює в оркестрі Національного академічного театру опери і балета ім. Т. Г. Шевченка, а останній є постійним учасником бенду All Star Quartet, який відомий публіці як бенд, що створює музичний супровід у проекті «Голос Країни».

Музиканти у складі BachJazzQuartet під час виступів завжди виконують унікальні авторські парафрази на музику німецького генія. Перший гастрольний тур містами України запланований на листопад 2018 року, і він охопить такі міста України як Київ та Вінниця.

Концерти найкращих українських джазових музикантів під керівництвом саксофоніста-віртуоза Олександра Рукомойникова, які утворили своєрідний Bach Jazz Quartet  – унікальна подія, яку варто обов’язково відвідати, адже такого Баха ви точно ще не чули. А почуєте ви рівно 333 парафрази на теми відомого композитора, якому саме стільки років виповнилося в 2018.