Ансамбль Амаріліс вперше виступить в Україні

З 22 – 27 вересня 2016 року вперше в Україні виступить знаменитий французький ансамбль “Амаріліс” (Amarillis).

Цей колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою “Вітер Безумства”.

У гастрольному турі в Україні колектив виступить за участю чотирьох відомих учасників ансамблю. Це Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой) Віолен Кошар (клавесин) Анабель Луї (віолончель) Маіліс де Вілутре (сопрано).

У програмі під оригінальною назвою “Вітер Безумства” прозвучать твори славетних митців епохи Бароко – П. Пандольфі, Дж. Фрескобальді, Дж. Сларке, Г. Перселла, Г.Ф.Генделя.

Концерти відбудуться 22 вересня у Києві в Національній філармонії України, 25 вересня у Івано-Франківську на сцені обласної філармонії  та 27 вересня у Харкові в Будинку органної та камерної музики. Докладніше:

Цей гастрольний тур в Україні відбувається за підтримки Посольства Французької республіки в Україні, Французького Інституту в Україні та за сприяння Міністерства культури – Департамента культури Pays de la Loire, регіоном Pays de la Loire та міста Анже. Генеральний медіа партнер Портал “Music-review Ukraine”.