Ансамбль «Амаріліс» вперше виступить в Україні

З 22 – 27 вересня 2016 року вперше в Україні виступить знаменитий французький ансамбль «Амаріліс» (Amarillis).

Цей колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою «Вітер Безумства».

У гастрольному турі в Україні колектив виступить за участю чотирьох відомих учасниць ансамблю: Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой), Віолен Кошар (клавесин), Анабель Луї (віолончель), Маіліс де Вілутре (сопрано).

У програмі під оригінальною назвою «Вітер Безумства» прозвучать твори славетних митців епохи Бароко – П. Пандольфі, Дж. Фрескобальді, Дж. Сларке, Г. Перселла, Г.Ф. Генделя.

Концерти відбудуться 22 вересня у Києві в Національній філармонії України, 25 вересня у Івано-Франківську на сцені обласної філармонії  та 27 вересня у Харкові в Будинку органної та камерної музики. Подробиці туру тут. 

Цей гастрольний тур відбувається за підтримки Посольства Французької республіки в Україні, Французького Інституту в Україні та за сприяння Міністерства культури – Департаменту культури Pays de la Loire, регіоном Pays de la Loire та міста Анже.

Генеральний медіа-партнер Портал «Music-review Ukraine».