Ансамбль “Амаріліс” в Україні

22 – 27 вересня 2016 р. Філармонії Києва, Івано-Франківська, Харкова

Дати: Київ (22. 09), Івано-Франківськ (25. 09), Харків (27. 09)
Виконавці: Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой), Віолен Кошар (клавесин), Анабель Луї (віолончель), Маіліс де Вілутре (сопрано)
Програма: П. Пандольфі, Дж. Фрескобальді, Дж. Сларке, Г. Перселл, Г.-Ф. Гендель

У вересні 2016 року вперше в Україні виступить знаменитий французький ансамбль “Амаріліс” (Amarillis). Цей колектив, що спеціалізується на виконанні старовинної музики, підготував українським слухачам справжній букет відчуттів у програмі під назвою “Вітер Безумства”.

Замовлення квитків на концерт у Івано-Франківську 25 вересня за тел. 098-410-23-83 або онлайн

 

У гастрольному турі в Україні колектив виступить за участю чотирьох відомих учасників ансамблю. Це Елоїз Гайяр (флейта, бароковий гобой) Віолен Кошар (клавесин) Анабель Луї (віолончель) Маіліс де Вілутре (сопрано).

У програмі під оригінальною назвою “Вітер Безумства” прозвучать твори видатних митців епохи Бароко – П. Пандольфі, Дж. Фрескобальді, Дж. Сларке, Г. Перселла, Г.-Ф. Генделя.

Дати та місця виступу:

22 вересня. Київ. Національна філармонія України. Докладніше
25 вересня. Івано-Франківськ. Обласна філармонія. Квитки за тел. 098-410-23-83 або онлайн
27 вересня. Харків. Будинок Органної та камерної музики. Докладніше

На сьогодні ансамбль “Амаріліс”  є одним з найвідоміших барокових ансамблів Європи. Колектив був створений у 1994 р. і вже за перші роки існування виграв декілька конкурсів: Перша премія на конкурсі “York Early Music Competition (1995 р.), Перша премія на конкурсі “Musique d’Ensemble” (1997 р.), та Перша премія та приз глядацьких симпатій на конкурсі Sinfonia (під головуванням Густава Леонхардта,1997 р.).

“Амаріліс” отримав найвищі оцінки від французької та міжнародної преси до всіх 15 компакт-дисків в своєму каталозі, записані на лейблах “Ambroisie-Naïve”, “Ambronay”, “AgOgique”, “NoMadMusic”.

“Амаріліс” виступає з концертами у кращих залах Франції, серед яких Театр на Єлисейських полях, Паризька філармонія, Центр музики бароко у Версалі, оперних театрах у містах Лілль, Анже, Нант, Авіньйон, а також у Великобританії, Голландії, Іспанії, Німеччині, Канади, Індії, Китаю , країнах Латинської Америки.

“Амаріліс” можна регулярно почути на відомих медіа: “France Musique and Radio Classique”, “BBC” та “Mezzo”.

Цей гастрольний тур відбувається за підтримки Посольства Французької республіки в Україні, Французького Інституту в Україні та за сприяння Міністерства культури – Департамента культури Pays de la Loire, регіоном Pays de la Loire та міста Анже. Генеральний медіа партнер Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”.

Відео

Фото

Amarillis3 Amarillis4