Агенція UKR Artists вдруге стане партнером фестивалю “Mariupol Classic”

Маріуполь Класік

     Цього року агенція UKR Artists другий рік поспіль стане співорганізатором єдиного фестивалю класичного мистецтва в Донецькій області «Mariupol Classic», на якому презентує одразу три авторські проєкти: 

     20 вересня до 250-річчя з дня народження Людвіга ван Бетховена відбудеться  концерт в рамках циклу “32 сонати” за участю одного з найвідоміших піаністів країни народного артиста України Юрія Кота. 

     3 жовтня буде презентовано проєкт “SAXOMANIA” в якому братиме участь легендарний Київський Квартет саксофоністів в своєму зоряному складі та тріо знаменитих джазменів: харків’яни Сергій Давидов (ф-но) і  Денис Мороз (контрабас) та киянин – неперевершений перкусіоніст Сергій Хмельов.

    4 жовтня, на завершення фестивалю, відбудеться масшатбне симфонічне Янко-ШОУ: ABBA” за участю оркестру Харківської філармонії під орудою маестро Юрія Янка та солістів Юлії Радкевич і Катерини Безуглої. 

    У програмі концертів традиційно звучатимуть всесвітньо відомі шедеври класики, джазу, а цього року, також, мелодії світової естради.