UKR Artists – це перша в Україні професійна концертна компанія у сфері класичної музики з часів Незалежності. З 2009 року, за шість років існування, як концертний підрозділ Національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine”, наша команда втілює високі стандарти організації та підтримки виконавців, гастрольних турів, створення фестивалів та проектів міжнародного значення.

З 2015 року наші фахівці об’єдналися у єдину команду UKR Artists щоб запропонувати українським музикантам та міжнародним партнерам у сфері класичної музики безпрецедентну за масштабами концертну активність на всій території України.

Наша мета – це професійне просування музичного культури і мистецтва в Україні та за її межами за участю кращих з кращих музикантів України , які утворили справжній авангард професійного музичного мистецтва в Україні.

UKR Artists – це не просто компанія з управління музичного мистецтва. Ми впевнені, що наша діяльність це єдиний спосіб для професійної реалізації потреб талантів України, а також створення умов для регулярного залучення в культурний простір Музичної України виконавців світового рівня.

Амбіції нашої команди пов’язані з поступовим включенням та об’єднанням української музичної культури та її найяскравіших представників зі світовою музичною спільнотою.