UKR Artists –  перша в Україні професійна концертна агенція у галузі класичної музики.

З 2009 року, як концертний підрозділ національного порталу академічної музики “Music-review Ukraine”, наша команда втілює високі стандарти організації концертів, гастрольних турів, підтримки виконавців, створення фестивалів та інших музичних проєктів міжнародного рівня.

Щоб запропонувати українським музикантам та міжнародним партнерам безпрецедентні за масштабами можливості концертної активності у найкращих залах України, у 2016 році наші фахівці об’єдналися в єдину команду – концертну агенцію UKR Artists.

Наша мета –  професійне просування музичної культури  в Україні та за її межами за участі найкращих композиторів та виконавців. Музиканти, які співпрацюють з агенцією UKR Artists  –  справжній авангард професійного мистецтва в Україні.

UKR Artists – це не просто компанія з музичного менеджменту. Ми впевнені, що наша діяльність безпосередньо сприяє професійній реалізації талановитих українських музикантів, а також створенню умов для регулярних виступів у нашій країні виконавців світового рівня. 

Своєю місією концертна агенція UKR Artists бачить залучення українських музикантів у найважливіші українські та міжнародні проєкти і їхню поступову інтеграцію у світову  музичну спільноту.  

Наші митці –  слава і гордість України.

Шануємо. Підтримуємо. Створюємо умови для творчої реалізації!